KentPlus Centrium'da Yüzde 20 Peşinat!

Sadece İstanbul’un Değil, Hayatınızın da Merkezinde!
KentPlus Centrium'da Yüzde 20 Peşinat!

Anadolu Yakası’nda Kartal’dan Kadıköy’e fiyat avantajıyla en iddialı proje!

KentPlus Centrium'da %20 Peşinat ile oturmaya hazır daireler

Proje genelinde her beğeniye ve ihtiyaca uygun 52 çeşit daire bulunmakta. KentPlus Tower’da home ofis olarak da kullanabilecek 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunurken, Centrium Park’ta 1+1’den 4+1’e daire seçenekleri normal kat, dubleks, townhouse ve bahçe veya kat teraslı alternatifleri ile yer almakta.

Açık - kapalı otopark, 24 saat güvenlik, açık yüzme havuzu, basketbol sahaları, yürüyüş, aktivite ve oyun alanlarına ek olarak tüm dairelere verilecek olan resepsiyon, servis, catering, teknik destek, kafe, kat hizmetleri, vale ve kuru temizleme gibi rezidans hizmetleri KentPluslılar’ın konforu için planlandı.

Rezidans hizmetlerinin yalnızca kullanılan hizmetlerin bedeli ödenerek sağlanacak olması ve çevre aydınlatmalarının güneş enerjisi ile karşılanacak olması ile proje aidat giderlerinin minimum seviyede olması planlandı. Buna ek olarak KentPlus Centrium projesinde bloklar enerji kimlik belgesine sahip düşük enerji tüketimli bina sınıfında olacak ve her alanda düşük enerji tüketimine sahip ürünler tercih edildi.

Emay İnşaat’ın Plus Konseptli KentPlus projeleri ile birlikte yarattığı 7000 m2 kapalı alana sahip Türkiye’nin en gelişmiş ve modern spor merkezlerinden biri olan ve İstanbul’lular tarafından büyük beğeni ve ilgi gören Pleon Sportivo’nun ikincisi de KentPlus Centrium bünyesinde hayat bulacak. Üyelik sistemi ile hizmet verecek olan Pleon Sportivo’da Kentplus Centrium sakinleri özel ayrıcalıklara sahip olacak.

Yeditepe Üniversitesi’ne yakınlığıyla da dikkat çeken KentPlus Centrium, yüksek prim potansiyeli taşıyor.
Mimar Ömer Çamoğlu tarafından hazırlanan proje, merkezi konumu, prim potansiyeli, modern mimarisi, yüksek inşaat kalitesi ve sosyal imkânlarıyla dikkat çekiyor.


Paylaş:

HABERLER