KENTPLUS CENTRIUM

Projeyi Takip Et
İÇERENKÖY Ataşehir / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 796
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 44
Teslim Tarihi : 2015-01-01
EMAY İNŞAATEMAY İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

KentPlus Mimarsinan, KentPlus Kartal, KentPlus Ataşehir ve Pleon Sportivo’nun yaratıcısı Emay İnşaat; göz kamaştırıcı yeni projesi “KentPlus Centrium” ile şimdi İstanbul’un merkezinde! 
 
3 bloktan oluşan “Centrium Park” ve 1 rezidanstan oluşan “Centrium Tower”; Bostancı ve Bostancı sahile yakın; E5 Çevre Yolu ve metro istasyonuna çok yakın konumuyla, her yöne doğru ulaşımınızı kolaylaştırıyor. KentPlus Centrium’da, dört bloktan her birinin konumlandırılması arazi yapısına uygun olarak gerçekleştirildi. Bu konumlandırmada ayrıca, blokların birbirinin ışığını ve manzarasını kesmemesine dikkat edildi. Böylece her blokta, uçsuz bucaksız orman ve deniz manzarası KentPlus Centrium sakinleri’nin seyir zevki için özellikle korunmuş oldu.
 
KentPlus Centrium, sadece konumu ve manzarasıyla değil, hizmet kalitesiyle de Avrupa’daki benzerleriyle yarışacak bir proje olarak tasarlandı. 7 gün 24 saat boyunca hizmet etmeye hazır resepsiyonu, kuru temizleme servisi, teknik desteği, catering, vale ve housekeeping hizmetleri ile yaşamınızın her anını kolaylaştıracak özellikler KentPlus Cantrium’da.
 
Üstelik çocuklarınız için, ilköğretim okulu, özel oyun alanları, parti evi ve yuva gibi tesisler de projenin kapsamı dahilinde. Açık ve kapalı yüzme havuzu ise, günün yorgunluğunu atmanız ve keyifli bir ortamda spor yapmanız için sizi bekliyor... 
 
Kira gibi aidat ödemekten bıkanlar için de bir çözüm yolu var; KentPlus Centrium’da bakım ve işletme giderleri mantıklı seviyelerde.
 
Rüya gibi bir yaşam vadeden bu eşsiz projenin maketi şimdi; Pleon Sportivo’daki satış ofisinde sizleri bekliyor. 

Vaziyet Planı

KENTPLUS CENTRIUM İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiatasehir-icerenkoyyeni-konut-projeleriemay-insaat-kentplus-centrium): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451