KENTPLUS NEWPORT

EMAY İNŞAATEMAY İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Kurtköy'de standartlar yükseliyor

Eskiden, ulaşmak için saatlerinizi yollarda harcadığınız birçok yer, KentPlus Newport’ta sadece birkaç dakika uzağınızda.

KentPlus Newport, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Kurtköy’de bulunuyor. 22.000 m2’lik bir alan üzerinde 4 blok ve 436 daireden oluşan KentPlus Newport’ta yeşil alanlar da geniş yer kaplıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve stüdyo daireler
Alçak kat konseptli, dubleks bahçe katları
Balkonlu ve teraslı daireler
Kapalı ve açık otoparklar

Dairenizde keyifle otururken, arabanız için endişelenmenize gerek yok. KentPlus Newport’ta kapalı ve açık otopark 24 saat hizmetinizde.

Açık yüzme havuzu
Basketbol, voleybol ve tenis sahası
Aktivite alan

KentPlus Newport’ta yürüyüş yapmak da ayrı bir keyif. Yeşilliklerin içindeki özel yürüyüş parkurunda spor yapabilirsiniz.

Özel oyun alanları ve parklar
Güvenli site hayatı

KentPlus Newport’ta anne babalar da en az çocukları kadar mutlu. Nasıl olmasınlar? Site güvenliği sayesinde akılları çocuklarında kalmıyor.
Üstelik çocukları KentPlus Newport’ta hiç sıkılmıyor, hep eğleniyor. KentPlus NewPort’un resepsiyonu günün her saati size, en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.

KentPlus Newport’ta bulunan bloklara baktığınızda, bugüne kadar görmediğiniz bir mimariyle karşılaşacaksınız. KentPlus Newport’ta bulunan blokların hepsi tıpkı bir uçak kanatına benziyor. KentPlus Newport, Sabiha Gökçen Havaalanı’na çok yakın mesafede konumlanıyor.

Vaziyet Planı

KENTPLUS NEWPORT İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasipendik-kurtkoyyeni-konut-projeleriemay-insaat-kentplus-newport): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451