KENTPLUS KADIKÖY

Projeyi Takip Et
Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 1561
Konut Seçenekleri : 1+0,1+12+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 25
Teslim Tarihi : 2016-06-01
Fiyat Aralığı : 482000
EMAY İNŞAATEMAY İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul'un kalbi yanıbaşınızda atıyor...

KentPlus Kadıköy, yeni bir anlayışla İstanbul’un en eski ve en canlı merkezlerinden biri olan Kadıköy’de yükseliyor. Bağdat Caddesi’ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’na yakınlığıyla KentPlus Kadıköy, İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkânı sağlıyor.
Öyle bir yerde yaşarsınız ki...
Tüm İstanbul’a komşu olsanız. Dilediğiniz her yere kolaylıkla ulaşıp, trafik çilesi çekmeden, İstanbul’un tüm güzelliklerinin tadına varabilseniz… Ama aynı zamanda ferah, huzurlu ve modern bir yaşam alanının keyfini çıkarsanız.

Karma kullanıma yönelik bir kompleks olarak tasarlanan Kentplus Kadıköy, toplam 27.000 m² üzerine kurulu. Emay İnşaatın yeşile ve konforlu site yaşamına verdiği önem ile projenin 16.000 m²’si peyzaj ve yeşil alana ayrılmış durumda. Proje, meydan konseptine sahip çarşının üzerinde yer alan bir podyum üzerinde yer alacak. Bu tasarım ile projede yer alan zemin kat dairelerin de çevreye hakim bir görüntüye sahip olması sağlandı.

Her biri, zemin + 25 katlı 3 bloktan oluşan proje, gerek yatırım gerekse oturum ihtiyacınızı maksimum seviyede karşılayacak 1561 daireden oluşmakta. Hem modern ve dinamik mimarisiyle hem de çevre planlama anlayışıyla bölgede öncü proje niteliğinde olan KentPlus Kadıköy’de tüm blokların yerleşimleri birbirlerini engellemeyecek ve manzaraya en iyi şekilde yönelecek şekilde düzenlenmiştir. Buna ek olarak bloklardaki dairesel formlar, dairelerin maksimum cephe kullanımını sağlarken, gün ışığından da en üst seviyede faydalanılmasını sağlamıştır.

Gökyüzüne "0"
KentPlus Kadıköy, geniş peyzaj alanına ek olarak kat bahçeleriyle de yeşili ayağınıza getiriyor. Ferah cephesi, bahçe ve gökyüzü manzarasıyla keyifli saatlere ev sahipliği yapacak kat bahçeleri KentPlus Kadıköy’de sizi bekliyor.

KentPlus Kadıköy, yaşam alanı içerisinde sunduğu imkânlarla da hayatınıza değer katıyor.
Site Özellikleri

* Açık ve kapalı otopark
* Açık yüzme havuzları
* Açık ve kapalı çocuk oyun alanları
* Koşu / yürüyüş parkuru
* Spor Tesisi
* Meydan konseptli çarşı
* Vale, kuru temizleme, dekorasyon danışmanlığı gibi hizmetler

KentPlus Centrium ve KentPlus Newport gibi Ömer Çamoğlu imzası taşıyan KentPlus Kadıköy, gerek malzeme ve formun uyumu sonucu oluşan modern ve dinamik mimari anlatımıyla, gerek arazinin akıllıca kullanımıyla öne çıkan planlama anlayışıyla bölgede öncü proje niteliğindedir. Farklı fonksiyonların birbirlerini olumsuz etkilemeyip, tam tersine birlikte olmaktan güçlendiği, yüksek kalitede sosyal imkânların ve yeşil kullanımının tasarımda amaçlandığı, yarattığı meydanla birlikte bütünüyle bir cazibe merkezi oluşturmayı hedefleyen bir proje olarak öne çıkmaktadır.

İstanbul’un en eski ve en canlı merkezlerinden biri olan Kadıköy’de inşa edilecek olan KentPlus Kadıköy, her biri zemin + 25 kat olan 3 bloktan oluşuyor.

Bağdat Caddesi, metro ve metrobüs duraklarına yakınlığıyla dikkat çeken KentPlus Kadıköy, İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Toplam 27.000 m2 alan üzerine kurulu olan KentPlus Kadıköy’de proje alanının 16.000 M2 si peyzaj ve yeşil alana ayrılmış durumda. Meydan konseptli çarşı üzerinde yer alan bir podyum üzerinde yükselen projenin giriş çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için otopark ve site girişleri çarşı ile farklı alanlarda konumlandı.

Podyum altında yer alan ticaret ile podyum üstünde yer alan konutların birbirinden ayrılması, zemin katta yer alan yeşil alanlardan çevreye üstün görsellik sağlamakta. Böylece KentPlus Kadıköy sakinlerinin, ticaret alanlarının görsel keyfini yaşarken, trafik ve hareketlilik nedeniyle oluşabilecek rahatsızlıktan en asgari oranda etkilenmesi hedeflenmiştir.

Dış Resimler

Vaziyet Planı

Kat Planları

KENTPLUS KADIKÖY İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikadikoy-yeni-konut-projeleriemay-insaat-kentplus-kadikoy): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451