PORTEKİZ KURTKÖY

Projeyi Takip Et
Yenişehir, Osmanlı Bulvarı No: 100 Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 112
Konut Seçenekleri : 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı : 131 - 164 m2
Teslim Tarihi : Haziran 2019
Fiyat Aralığı : 630 bin TL-950 bin TL
EKİZLER MİMARLIK İNŞAATEKİZLER MİMARLIK İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Keyifli ve huzurlu bir yaşam sürebilmeniz için Kurtköy’ün en kıymetli lokasyonunda Portekiz‘le mutluluğunuzun temellerini atmış bulunuyoruz. Konumlandığı arazinin %60‘ını yeşil alan olarak kullanan, Akdeniz’in sunduğu mutluluk ve pozitif enerjiyi içerisinde barındıran Portekiz; havuz, spor tesisleri, cafe, restaurantlar, alışveriş alanları ve Akdeniz çiçekleriyle donatılmış, harika bir peyzaj ile size kusursuz bir yaşam sunuyor.

Portekiz size keyif ve mutlulukla yaşayabileceğiniz alanlar sunuyor. Kapıdan girdiğinizde sizi modern bir dünyada huzur içerisinde hissettirecek ferah bir salon, güzel manzaralı geniş odalar, kullanışlı bir giyinme odası ve ailenizle birlikte keyifli vakitler geçirebileceğiniz şık bir mutfak Portekiz‘de sizi bekleyen güzelliklerin sadece bir kısmı.

Portekiz; geniş, ferah ve yaşanılabilir alanlarıyla bölgedeki projelerden kolayca ayırt ediliyor. 36 m²’ye varan salonaları, 20 m²’ye varan odaları, 20 m²’ye varan mutfakları, otel konseptindeki banyolarının yanı sıra yere kadar uzanan geniş camları, 2,7 m tavan yüksekliği ve her dairede giyinme odası ile size keyifli ve lüks bir yaşam sunuyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

PORTEKİZ KURTKÖY İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutportekiz-kurtkoy-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451