Kentplus Newport'ta fiyatlar 101 bin TL'den başlıyor!

1+1, 2+1, 3+1 ve stüdyo konutlardan oluşan Kentplus Newport'ta alçak kat konseptli, dubleks bahçe katları, balkonlu ve teraslı daireler, kapalı ve açık otoparklar mevcut
Kentplus Newport'ta fiyatlar 101 bin TL'den başlıyor!

22 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Kentplus Newport, 436 konuttan meydana geliyor. 4 blok halinde yükselen Kentplus Newport, İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Kurtköy'de inşa ediliyor.
 
1+1, 2+1, 3+1 ve stüdyo konutlardan oluşan Kentplus Newport'ta alçak kat konseptli, dubleks bahçe katları, balkonlu ve teraslı daireler, kapalı ve açık otoparklar mevcut.
 
Kentplus Newport içerisinde; açık yüzme havuzu, basketbol, voleybol ve tenis sahası ile aktivite alanı yer alıyor. KentPlus Newport’ta bulunan bloklara baktığınızda, bugüne kadar görmediğiniz bir mimariyle karşılaşacaksınız. KentPlus Newport’ta bulunan blokların hepsi tıpkı bir uçak kanadına benziyor. Sabiha Gökçen Havaalanı'na çok yakın mesafede konumlanan KentPlus Newport, Emay İnşaat imzasını taşıyor.
 
KentPlus Newport'ta stüdyo daireler 101 bin lira ile 111 bin lira, 1+1 daireler 144 bin lira ile 170 bin lira, 2+1 daireler 212 bin lira ile 170 bin lira, 3+1 daireler ise 320 bin lira ile 413 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.
 
Konut sahibi olmak isteyenler için peşin veya peşinat+banka kredili satışlarda yüzde 3 indirim yapılıyor. Yüzde 25 ve yüzde 35 arası peşinat, kalan yüzde 75 ve yüzde 65 için banka kredisi kullanılabilir.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05