Maslakno/1 ofis plaza Temmuz ayı sonunda kapılarını açıyor

İstanbul Maslak plazalar bölgesinde yer alan Maslak no 1 ofis plaza, Temmuz ayı sonunda kapılarını açarak kiracıları ile tam zamanlı çalışmaya başlıyor.
Maslakno/1 ofis plaza Temmuz ayı sonunda kapılarını açıyor

Maslak No/1 ’le Yükselen Değerler

Deloitte Türkiye, Koçkaya Holding ve Plus Kitchen gibi önemli firmalara ev sahipliği yapan Maslakno/1 ofis plaza, kuaförden kuru temizlemeye, araç kiralamadan sağlık hizmetine, kiracıların neredeyse tüm taleplerine bir çözüm sunuyor.

Maslakno/1 ofis plaza, akıllı bina konsepti, güçlü teknolojik altyapısı, trafiksiz ulaşım imkanı, tasarımı ve çalışanlarına sağladığı avantajlarla, kiracılarına iş yaşamının yükselen değerlerini bir arada sunuyor. Ağustos ayı itibariyle, plazada farklı sektörlerden sürpriz isimlerin de yer alacağı konuşulurken, yirmi altı katlı lüks plazada,  8.836 m² kalan boş alanı ile son 8 ofis katı ise kiracılarıyla buluşmayı bekliyor.

Felsefesini “Denge” olarak belirleyen Maslakno/1, LEED “Yeşil Bina” Sertifikasına Sahip, %40 enerji tasarrufu sağlayan yeşil bina konsepti, hybrid araç parkları ile ekolojik dengenin korunmasına katkı sağlıyor.  Ofis katlarında yer alan kat bahçeleri ve yeşil terasları, ana arterlere ve metroya yakın lokasyonu ile çalışanların yaşamını kolaylaştıracak servis hizmetleri ile iş ve özel hayat dengesinin de kurulmasına katkı sağlıyor.

Başarı için Gereken Tüm Detaylar Maslakno/1 ‘de Buluşuyor

Maslak No/1, kullanıcısı olan şirketler için rahat olduğu kadar prestijli, teknolojik ve iş yaşantısının hızına ayak uydurabilecek bir iş ortamı sağlıyor. Panaromik asansörleri ve ödüllü mimarisi ile fark yaratan Maslak No/1, VIP Otopark imkanı, vale hizmeti, güçlü telekomünikasyon ağı, %100 Jeneratör desteği, kiralık depo gibi hizmetleri ile iş dünyasının hızında ihtiyaç duyulacak altyapıyı ve esnekliği kullanıcılarına sağlamayı hedefliyor.

Maslakno/1 hakkında;

Maslakno/1 ofis plazada, 20 adet ofis katının haricindeki 5 kat, 250 araçlık otopark, diğer 1 kat ise toplantı salonlarının, kafe ve sağlık merkezinin bulunduğu yaşam katı  alanı olarak planlandı. Kartlı geçiş sistemi bulunan ve 7/24 korunan Maslak No/1 Plaza, otopark dahil olmak üzere 34.225 m2'lik alana sahip. Maslakno/1 ofis plazada, VIP ofisleri, yeşil bina sistemi ve güvenlikli özellikleriyle, her bir ofis katında, çalışma alanı dışında 3 wc, 1 mutfak ve 1 mekanik-elektrik odası da bulunmaktadır. Enerji verimliliği için kullanılan sistemler sayesinde, benzer plazalara göre % 40 enerji tasarrufu sağlayacağı belirtiliyor. Proje bu özelliğiyle, Amerikan Yeşil Binalar Konseyi (USGBC) tarafından verilen LEED Gold sertifikasıyla birlikte, dünyada tanınan ve geçerliliği olan Green Gold Design ödülünü de almıştır.


Paylaş:

HABERLER