Metrekaresi 9 bin 500 dolar

584 konuttan meydana gelen Zorlu Center, Zorlu Gayrimenkul tarafından Zincirlikuyu'da hayata geçiriliyor. 102 metrekare arsa üzerine inşa edilen projede konutlar 2012'de teslim edilecek.
Metrekaresi 9 bin 500 dolar

102 metrekare arsa üzerinde gerçekleştirilen Zorlu Center projesi, 615 bin 885 metrekare inşaat alanına ve 75 bin metrekare yeşil alana sahip. Zorlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen proje Zincirlikuyu'da yükseliyor.

Rezidans, AVM, ofis ve otel konseptini bünyesinde birleştiren Zorlu Center'ın yapımına 2008 yılında başlandı. Projede ilk teslimleri 2012 yılında yapılması planlanıyor.

RAFFLES HOTEL, ZORLU CENTER'DA
1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri sunan proje içerisinde bulunacak olan otelin işletmesini Raffles yapacak. Raffles, 2012 yılının son çeyreğinden itibaren Zorlu Center'de hizmet verecek.

Projede metrekare fiyatları 9 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 584 konuttan meydana gelen Zorlu Center, projesi içerisinde 3 rezidans kulesi, büyüklükleri 100 metrekare ile 700 metrekare arasında değişen daireler, 4 açık, 1 kapalı yüzme havuzu ve 3 bin metrekarelik spor merkezi yer alıyor.

100 bin metrekare alana kurulu Zorlu Center AVM, 200'e yakın mağazaya ev sahipliği yapacak. AVM, 2 bin 500 kişilik 12 adet sinema salonu, eğlence alanına ve 9 bin metrekare ana mağazaya sahip olacak.

Farklı lezzetleri sunacak olan cafe ve restoranlarıyla Zorlu Center şehrin yeni gurme merkezi olmaya aday.

PERFORMANS SANATLARI İÇİN YENİ MERKEZ
Zorlu Center içerisinde Performans Sanatları Merkezi'de barındıracak. Yaklaşık 50 bin metrekare büyüklüğündeki merkezde, 2 bin 300 kişi kapasiteli iki balkondan oluşan, zenginleştirilmiş akustik özellikle tasarlanmış olan büyük salon, 770 kişi kapasiteli, tek balkondan oluşan doğal akustikli küçük salon ile Londra ve Broadway'de gösterimi gerçekleşen dünyaca ünlü eserleri eş zamanlı olarak misafir edebilecek.

Zorlu Center projesinin fonksiyonlarından biri olan yatay düzlemde 20 bin metrekare alana sahip ve yeşil alanlarla donatılmış ofis çözümleriyle, İstanbul'un tam merkezinde, ticaret ve hizmet fonksiyonlarının en yoğun olduğu bölgede çalışma hayatını yeniden tanımlıyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05