Metrowin Tower fiyatlarda kampanya fırsatı

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı & Gayrimenkul ortaklığı ile hayata geçirilen MetrowinTower projesi 6 ay sonra teslim edilecek.
Metrowin Tower fiyatlarda kampanya fırsatı
 
İbrahim Dumankaya Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren DKY İnşaat ve Metropolist Yapı & Gayrimenkul ortaklığı tarafından, İstanbul Anadolu Yakası’nın köklü yerleşim ve sanayi alanlarının başında yer alan Pendik’te yükselen MetrowinTower projesinde sona yaklaşıldı. 6 ay sonra teslim edilecek proje için satışlar fırsat kampanyalar ile devam ediyor.
 
18 katlı tek bloktan oluşan MetrowinTower’da ofislerin yanı sıra mağaza/dükkanlarda yer alıyor. Projede, 92 adet 65 ile 130 metrekare aralığında değişen 5 farklı tip ofis bulunuyor. Ofisler özel olarak ihtiyaç durumunda birleştirilerek daha geniş kullanım alanları da elde etmeye müsait olacak şekilde tasarlandı. 
 
Projede ayrıca birçoğu E-5 cepheli 41ile 331 metrekare aralığında değişen toplamda 2.055 metrekare alana sahip birleştirilebilir 10 adet mağaza/dükkan bulunuyor. Hem açık hem kapalı otopark alanına sahip projede farklı sayılarda katılımcıları ağırlayabilecek 8 adet akıllı toplantı salonu bulunuyor.
  
Metronun yeni etabının da hizmete girmesiyle ‘’E-5 (D-100) karayolunun Kadıköy-Pendik’’ hattı gayrimenkul uzmanları ve araştırma kuruluşları tarafından da en kısa sürede düzenli - çağdaş gelişim göstererek en fazla değer kazanacak bölgelerin başında gösteriliyor. 
  
Gayrimenkul uzmanlarına göre projenin E-5’e sıfır konumu ve Metro durağının projenin hemen önünde yer alması nedeniyle ticari ofislerde metrekarede aylık 15-20 dolar kira, mağaza/dükkanlarda metrekarede 50-75 Dolar kira getirisi ile yatırımları 10-15 yıl içinde amorti etme avantajı sağlayacak.

Paylaş:

HABERLER