METROWİN TOWER

Projeyi Takip Et
YEŞİLBAĞLAR MH. E-5 YOLU ÜZERİ Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 92
Metrekare Aralığı : 65
Teslim Tarihi : 2015-02-01
Fiyat Aralığı : 460000
METROPOLİST YAPI VE GAYRİMENKULMETROPOLİST YAPI VE GAYRİMENKUL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 İşte MetroWin Ayrıcalıkları

Farklı büyüklüklerde 86 ofis

8 akıllı toplantı odası

Donanımlı fitness merkezi

Profesyonel lobi hizmetleri

Otopark

Cephe sistemi ile ısı ve güneş kontrolü
 
MetroWin Tower; modern çizgilerde tasarlanmış, sizi daha yükseğe taşıyacak kullanışlı ve prestijli ofisleri ile iş hayatınızı, geleceğin çok ötesinde bir anlayışla keyfe dönüştürecek.
Başarıyı şansa bırakmayanlar için sıra dışı ve yenilikçi tasarımıyla prestiji farklı bir boyuta taşıyan MetroWin Tower; adalar manzaralı modern ofisleriyle, özel teknik donanıma sahip toplantı salonlarıyla ve sosyal imkânlarıyla iş hayatında tartışmasız başarıyı hedefleyenler için yükseliyor.
Giriş katında yer alan bankacılık hizmetleri, Türkiye’nin ve dünyanın en seçkin markalarını bulacağınız mağazaları, pastane ve kafeleri ile sadece kendi sakinlerinin değil, tüm Pendik’in ilgi odağı haline gelecek bir projede yer alacaksınız.
 
MetroWin Tower’a girdiğiniz an lobide sunulan hizmetler ile kendinizi çok özel hissedecek, misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayacaksınız. Ayrıca ofis servisinden kuru temizlemeye, bilet rezervasyonlarından fatura işlemlerine kadar zamanınızı alabilecek tüm işler sizin adınıza gerçekleştirilirken siz rahatça işinize odaklanabileceksiniz. Yoğun geçen bir iş gününün ardından stresinizi atabileceğiniz fitness salonları, dinlenme odaları, ibadethaneler ve daha birçok ayrıntı da MetroWin Tower’da sizin için düşünüldü.
 
Yatırımcılarına her şekilde kazanmayı vaat eden ve lokasyon bakımından İstanbul’un en değerli sanayi bölgelerinden biri olan Pendik’te yer alan MetroWin Tower; E-5 ve metro başta olmak üzere tüm ulaşım akslarına yakınlığı ile iş dünyasında gerçek bir değer yaratıyor. İster ofisinizin sunduğu sayısız ayrıcalığı kendiniz yaşayın, isterseniz kiraya verin… Her iki şekilde de değerli bir yatırım yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.
 
Sunduğu hizmetler ve ayrıcalıklar ile sınır tanımayan MetroWin Tower, iş hayatınızın en değerli imzası için sizi bekliyor.

Dış Resimler

Kat Planları

İç Resimler

METROWİN TOWER İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasipendik-yeni-konut-projelerimetropolist-yapi-ve-gayrimenkul-metrowin-tower): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451