Metrowin Tower'da metrekare fiyatları 3 bin 600 lira

Tanıtımı yapılan Metrowin Tower projesinde teslimler 15 ay sonra gerçekleştirilecek.
Metrowin Tower'da metrekare fiyatları 3 bin 600 lira

Metrowin projesinde büyüklükleri 65 ile 125 m2 arasında değişen ofisler bulunacak. Metropolist Yapı ve Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Derbazlar, Metrowin Tower’ın 18 kattan oluşacağını söyledi. Metrowin Tower’da 7/24 çalışan sekreterya hizmetleri, tek merkezden yönetilen resepsiyon hizmeti, vale parking , mescit, güvenlik hizmetlerinin de ortak olarak sunulacağının altını çizen Derbazlar, projenin 12000 metrekarelik alanda inşa edildiğini ve içinde 8000 metrekare ofis alanı, 2000 metrekare mağaza alanı bulunacağını sözlerine ekledi.

Dördüncü katından itibaren adalar manzarasını görecek olan Metrowin Tower, 50 milyon TL maliyet bedeli ile yükseliyor. Projenin tamamlandıktan sonra 100 milyon TL ciro gerçekleştirmesi hedefleniyor. Metrowin Tower 'da ortalama metrekare birim fiyatı KDV dâhil 3.600 TL ‘den başlıyor.
 
E-5 yolu üstünde yer alan proje, sahil yoluna 2 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 8 km, Kartal Adliyesi ve Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 2 km mesafede yer alıyor. Metrowin Tower, metro istasyonuna ise yürüme mesafesinde bulunuyor. Yeşilbağlar Mahallesi, E-5 Yolu Üzeri Pendik adresinde bulunan Metrowin Tower'ın karşısında Fiat Yetkili Servisi ve Vergi Dairesi yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER