Milkent'te 140 Bin Liraya 3+1

"Şehrin içinde karmaşanın dışında" sloganıyla lanse edilen Milkent 2. Etap konutlarıyla müşterileriyle buluşuyor…
Milkent'te 140 Bin Liraya 3+1

İstanbul Kentsel Dönüşüm Programı kapsamında son dönemin en hızlı yükselişini gösteren Arnavutköy İlçesinde emsalsiz bir proje olan Milkent, 2. etap satışlarıyla yine müşterilerine kazandıracak.  

Hedef 2023 sloganıyla Plan ve proje çalışması sürdürülen, Avrupa Yakasında konumlanacak yeni şehrin ve Marmara Denizi’ni Karadeniz’e bağlayacak 2. Boğaz Kanal İstanbul’un ortasında bir merkez konumunda olan MİLKENT, huzurlu bir çevrede yaşam hayal edenlerin yanı sıra, bu özelliğiyle yatırımcıların da gözdesi.

1. etapta 3 oda 1 salon 110 metrekare konutlar için 140.000 TL.’dan başlayan fiyatlarıyla MİLKENT, fiyatlarıyla da alıcıların dikkatini çekiyor.

34.611 metrekare alana kurulu Milkent Arnavutköy Konutları, sakinleri için düşünülmüş işlevsel villalardan ve villa konseptiyle hazırlanmış mimari tarzıyla dikkati çeken iki katlı bloklardan oluşmaktadır. 144 adet 110 m² C tipi daire,  16 adet 160 m² B tipi daire ve site içerisinde müstakil rahatlığının yaşanabileceği 8 villadan oluşan MİLKENT bünyesinde toplam168 konut bulundurmaktadır.

Arnavutköy Merkez’e 5 dakikalık uzaklıkta olan MİLKENT, İstanbul’un Tayakadın gibi güzide mesire alanlarına 10 dakika, Terkos Gölüne 15 dakika, Karadeniz’de bulunan Karaburun Sahili’neyse 20 kilometre mesafesiyle tabiatla iç içe.

Arnavutköy Devlet Hastanesine 5 dk, Mescid-i Selam Metro istasyonuna 20 dk, Edirnekapı Metrobüs durağı ve Zincirlikuyu’ya 30 dk mesafesiyle şehrin içindeki her yer de MİLKENT’liler için çok yakın.

Ayrıca İstanbul’un deprem açısından en güvenli iki kuşağından birinde bulunan MİLKENT, konumlandığı yer itibari ile sakinlerine güven telkin ediyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05