MİLKENT ARNAVUTKÖY

Projeyi Takip Et
MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK MAH. TERKOS CAD. NO:90 TAŞOLUK KÖYÜ ARNAVUTKÖY Arnavutköy / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 168
Konut Seçenekleri : 3+1,5+1
Metrekare Aralığı : 110
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 161000
MİL-TEN YAPIMİL-TEN YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 DOĞANIN KUCAĞINDA EŞSİZ BİR YAŞAM ALANI....

Milten Yapı'nın hayata geçirdiği "Milkent İstanbul", hayal eden herkese keyif yaşatmak için tasarlanmış benzersiz bir konut projesi. Farklı konut tiplerinin bir araya geldiği "Milkent İstanbul"da bütçenize uygun bir daire sahibi olabilirsiniz. Üstelik düşlediğiniz bu konforlu hayatı, İstanbul'dan kopmadan yaşayacaksınız.

İSTANBUL'UN İÇİNDE, KARMAŞANIN DIŞINDA...

"Milkent İstanbul" yaşam standartlarını yükseltiyor. Trafiği, hava ve gürültü kirliliği, kalabalığı, yeşil alanların azlığı ile büyük şehirde yaşamanın zahmetlerini çekmeden, sadece keyfini sürmek mümkün hale geliyor.
Doğal Terkos gölüne yakınlıkta ve orman manzaralı, oksijeni bol, son derece güvenli ve karmaşadan uzak "Milkent İstanbul" daireleri şehir merkezine şimdilik sadece 35 dakika uzaklıkta! Yeni otoyol projesi ile de İstanbul merkezine ulaşım kolaylığı sizler için avantaj sağlayacaktır.
İçindeki sosyal olanaklarla ayrıca cezbeden "Milkent İstanbul"un sakinleri için huzur dolu yeni bir yaşam sizleri bekliyor... 
 
KONUT ÖZELLİKLERİ
Geniş bir alanda yer alan "Milkent İstanbul"da, farklı ihtiyaçlara seslenen üç farklı konut tipi bulunmaktadır.
A. B ve C tipi olarak konutlar beğeninize sunulmuştur. "Milkent İstanbul" sunduğu ayrıcalıkları sonuna kadar yaşayabileceğiniz konutlardan oluşuyor. B tipinde 4 adet bloktan oluşan 16 konut katı; C tipinde ise 36 daireden oluşan 144 konut sizleri bekliyor!
 
YERLEŞİM PLANI
"Milkent İstanbul", şehrin el değmemiş son doğal alanlarından biri olan Terkos Gölü'ne 5 km yakınlıkta; orman manzarasına sahip.Marmara nın tertemiz sahil beldesi KARABURUN'a oldukça yakın bir yaşam gerçeği MİLKENT İSTANBUL muhteşem bir mevkide yer alıyor.
 
MİLKENT'E ULAŞIM
Milkent, İstanbul'un kuzeybatısında, Arnavutköy-Terkos Karayolu'nun 21. kilometresinde Taşoluk Belediyesi sınırları içerisinde yer alıyor.
Karayollarınca istimlak çalışmaları sürdürülen yeni otoyol projesi ile İstanbul merkezine ulaşım süresi 15 dakikaya düşecek olan Milkent, şehir merkezine şu an 35 dakika kadar yakın. Ayrıca Milkent, Terkos Gölü'ne de sadece 12 km. mesafede bulunuyor. 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiarnavutkoy-arnavutkoyyeni-konut-projelerimil-ten-yapi-milkent-arnavutkoy): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451