N’evo Studios daire seçeneklerini arttırdı!

Moda City Yaşam Sokağı bünyesinde bulunan N’evo Studios, farklı tarzdaki yeni daireleri ile konuklarına sunduğu alternatifi artırdı
N’evo Studios daire seçeneklerini arttırdı!
N’evo Studios gençleri düşünerek büyüyor
 
NFN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk: “Yaşam Sokağı içindeki N’evo Studios’un her biri farklı stüdyo dairelerine özellikle üniversite gençliğinin daha çok hoşuna gidecek yeni daireler ekleyerek büyümemizi sürdürüyoruz”
 
Ankara’nın yeni yaşam merkezi Moda City bünyesindeki yaşam sokağı mevcut oda sayısına eklediği her biri birbirinden farklı yeni stüdyo daireleri ile özellikle genç konuklarına sunduğu alternatifi artırdı.
 
Yatay otel konsepti ile klasik otel dizaynına farklı bir bakış açısı getiren N’evo Studios, Ankara’da Çayyolu, Park Cadde gibi şehrin önemli yerleşim merkezlerinde ev rahatlığında konaklama imkanı sağlıyor.
 
NFN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk, Moda City Yaşam Sokağı’nın hızla büyüdüğünü ve Ankaralılar için her geçen ay daha da gelişen yeni bir yaşamın kapısını araladığını kaydetti.
 
-Üniversitelilere yeni mekan-
 
Öztürk, yaşam sokağı projesini hayata geçirirken bünyesindeki N’evo Studios’un bir otelden beklenenden daha fazlasını sunması için çaba gösterdiklerini ifade ederek, şunları söyledi:
 
“Şehrin karmaşasında dikey bir bina içine sıkışmadan yatay konseptte, ev ortamında konaklama imkanı sağlayan N’evo Studios’un diğerlerinden en belirgin farkı her dairenin farklı mimari ve dekorasyon ile döşenmiş olması. Herkesin beğenisi farklıdır. Kimi mavi ağırlıklı kimi pembe ağırlıklı oda ister. Bazısı avangart, bazısı modern tercih eder. N’evo Studios’ta kral dairesi de dâhil bu şekilde her biri birbirinden farklı çok sayıda stüdyo dairemiz oldu. Bu sayıyı iç düzenlemesi yapılan yeni dairelerimizle daha yüksek rakamlara ulaştıracağız. Özellikle üniversite gençliğinin daha çok hoşuna gidecek yeni daireler ekleyerek büyümemizi sürdürüyoruz Konseptimize yeni dâhil olan odalarda özellikle üniversite gençliğini düşündük. Onların daha fazla tercih edeceği renkler, mobilyaları kullandık. Onlardan gelen tepkiler, yaşam sokağımızın bu sonbahar kış döneminde ağırlıklı olarak gençlerle dolu olacağını gösteriyor.”
 
Ahmet Öztürk, N’evo Studios’ta kalanların, konaklama sürelerinde yaşam sokağında sayıları hızla artan restoran ve kafelerden de kolaylıkla yararlanabildiklerini, yürüyüş alanlarında günün yorgunluğunu atabildiklerini sözlerine ekledi.
 
-NFN Grup
 
NFN Grup 12 yıllık sektör hayatında edindiği tecrübe ve prensiplerle yeni projelere imza atmaya devam ediyor. İshakağa Villaları, Supark Recidance, Moda City, N City gibi çalışmalarla sektörde başarılı bir yer edindi. Çok sayıda sosyal sorumluluk projesi ile NFN Grup topluma olan görevlerini yerine getirmeye çalışıyor. Bu anlayışla hazırladığı her proje çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından örnek gösteriliyor.

Paylaş:

HABERLER