N'evo Studios NFN Grup Öğrencilere konforlu konaklama

Başkent’te üniversitelere yakın lokasyonda bulunan Yaşamkent’te stüdyo dairelerden oluşan N’evo Studios, üniversiteliler için alternatif konaklama fırsatı geliştirdi
N'evo Studios NFN Grup Öğrencilere konforlu konaklama

Başkent’te üniversitelere yakın lokasyonda bulunan Yaşamkent’te stüdyo dairelerden oluşan N’evo Studios, üniversiteliler için konforlu ve ekonomik alternatif konaklama fırsatı geliştirdi.

NFN Grup’a ait Moda City bünyesinde yer alan N’evo Studios, yatay konseptte sıralanan ve aralarında yaşam sokakları bulunan her biri diğerinden farklı 1 +0 ve 1+1 stüdyo dairelerden oluşuyor.

Grup’un Başkanı Ahmet Öztürk, projelerini hayata geçirirken, özellikle özel üniversitelerin yoğun olduğu bu bölgede gençlerin ihtiyaçlarını düşündüklerini kaydetti.

-Öğrencilerin başarısını da artıracak-

Yaptıkları araştırmalarda üniversitelilerin ev rahatlığında, konforlu, özgür, hemen yanı başlarında yeme içme ihtiyaçlarını giderebilecekleri mekânlar aradıklarını tespit ettiklerini ifade eden Öztürk, şunları söyledi:

“Üniversitelilerin en büyük sorunlarından biri yeme içme ve temizlik. Moda City bünyesindeki yaşam merkezimizde kısa sürede çok sayıda restoran, kafeterya açıldı. Yani öğrenciler kendilerine sunulan kahvaltının dışında diğer öğünlerini bu nezih mekânlarda yiyebilecekleri gibi, evlerinin temizlik gereksinimlerini de personelimiz aracılığıyla ücretsiz giderebilecekler. Televizyonundan, buzdolabına kadar bir evde olması gereken çok sayıda eşya ve hizmetlerin sunulduğu ve gençlere özgü özenle döşenen bu evler, yaşamı kolaylaştırdığı için öğrencilerin başarısını da artıracak.”

Ahmet Öztürk, NFN Grup’un iş dünyası, siyasetçiler gibi seçkin kişilere ev sahipliği yaptığı N’evo Studios’ta öğrencilerin bütçelerini de düşündüklerini kaydetti.

Öztürk, oda fiyatlarının öğrenciler için özel olarak düzenlendiğini belirterek, N’evo Studios’un öğrencilere taksit seçenekleri ve uygun ödeme koşulları sunduğunu söyledi. Öztürk: “ 9 aylık kira bedeli 14.000 bin lira, 12 aylık kira bedeli ise 16.000 bin lira. N’evo Studios’ta kira ücretlerine internet, su, elektrik kullanımı da dahil. Bunun yanında kiracılar çamaşır ve spor merkezi üyeliklerinden yüzde 20 indirimle faydalanabiliyor.’’

-N’evo Studios-

Ankara’nın batıya açılan kapısı durumunda olan, Tem otoyol girişine sadece 2 kilometre mesafede bulunan N’evo Studios, kentin gürültü ve karmaşasından uzaklaşmak isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Tesis, misafirlerine isterlerse kendilerini evlerinde hissettirecek şekilde alışverişlerini yapıp mutfaklarını kullandırıyor, isterlerse de farklı seçenekler sunan gurme restoranları ve kafelerinde ağırlıyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05