Nurol Park Güneşli Nerede

Nurol Park Tower Lokasyonu
Nurol Park Güneşli Nerede

 

Kalite ayrıntılarda gizlidir!
1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle 31 katlı iki blokta ve 27 katlı tek blokta yer alan toplam 836 tower dairesi yeralıyor. Her detayı hayatınızı kolaylaştırmak için size özel düşünülen ofis ve dairelerde konfor son noktaya ulaşmış.

Nurol Park ÇARŞI

Alışverişte mahalle geleneği
Nurol Park sakinlerine özel ve ziyaretçilerden ayrılan yaşam alanları ve ziyaretçilere de açık onlarca sokak mağazasıyla alışverişin kalbinde olacaksınız.
Kuruyemiş’inden,
Manav’ına, Manavın’dan,  Kasabına tüm ihtiyaçlarınızı evinize sadece yürüme mesafesinde uzaklıkta ve eskinin mahalle sıcaklığında karşılamanın keyfini yaşayacaksınız.

Nurol Park, Basın Ekspres yolu üzerinde, Hürriyet Medya Towers arazisi üzerinde konumlandırılmış Aynı zamanda Yeşilyurt, Florya, Ataköy, Bakırköy  gibi eski ve köklü yerleşim birimleri ile yeni yerleşim merkezlerini birbirine bağlayan bir nokta. Atatürk Havalimanı’na sadece 7.5 km, Gerek Tem gerekse E5’e olan yakınlığı ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 26 km ve Boğaziçi Köprüsü’ne 27 km ile uzaklıktaki konumuyla Yenibosna Güneşli’de Parlayan bir yıldız.

 

Nurol Park Güneşli

İletişim Bilgileri

 

Evren Mahallesi Gülbahar Caddesi Bilge Sokak No: 44
Güneşli / İstanbul
444 6496 444 NGYO
[email protected]

www.nurolgyo.com.tr


Paylaş:

HABERLER