NUROL PARK

Projeyi Takip Et
GÜLBAHAR CADDESİ EVREN MAHALLESİ BİLGE SOKAK NO:44 Gunesli Bağcılar / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 1118
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 67
Teslim Tarihi : 2016-02-01
Fiyat Aralığı : 326000
NUROL GYONUROL GYO PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

24,000m2'ye yayılmış bir vadi içerisinde huzurla çalışmanız için 20.000m2 lik ofis alanı, kaliteli bir yaşam sürdürebileceğiniz 84 adet Loft Daire, 154 adet rezidans daire ve 836 adet tower daire bulunmaktadır. 70 sokak mağazası ile bir çok markaya ev sahipliği yaptığımız bu yaşam alanında, sağlıklı bir yaşam için fitness center, kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası sizleri bekliyor...

LOFT
Aileniz ve siz işte yeni eviniz!
Metropol hayatının gerektirdiği, farklı beklentilere ve ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış 7 katlı iki blokta yer alan 84 loft dairesi.

2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle küçükten büyüğe ailedeki tüm bireylerin mutluluğunu sizin için düşündük.

Sizin için tasarlanmış 3.20 metre tavan yüksekliğiyle ferah bir yaşama kavuşacaksınız.

REZİDANS

Ayrıcalıklar hayat kalitenizi yükseltir!
Genç profesyonellerin ihtiyaçlarına uygun tasarlanmış Conceirge Hizmeti alabileceğiniz, 13 katta 1+1 ve 2+1 seçeneklerin yer aldığı 154 rezidan dairesi.

Yaşadığınız yer hayat standartlarınızı yansıtır. Eve her geldiğinizde güler yüzle karşılanacak, 21. Yüzyılın en kalabalık metropollerinden birinde yaşamanın zorluklarını unutacaksınız.

TOWER

Kalite ayrıntılarda gizlidir!
1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle 31 katlı iki blokta ve 27 katlı tek blokta yer alan toplam 836 tower dairesi. Her detayı hayatınızı kolaylaştırmak için size özel düşünülmüş. Ayrıntılar ayrıcalığınız değil hayatınızın bir parçası olsun diye...

OFİS

İş yaşamının prestiji: Nurol Park ofisleri
Toplam 20.000 m2 alanda fonksiyonellik ve teknoloji size en mükemmel çalışma ortamını yaratmak için Nurol Park’ta. Öğle yemeklerinizi yiyebileceğiniz yeşil alanları, birbiriyle diyalog halindeki yapıları ve molalarınızı alışveriş yaparak değerlendirebileceğiniz sokaklarıyla hem iş hayatının merkezinde hem de hayatında kalbinde yer alacaksınız. Üstelik Atatürk Havalimanı’na çok yakın bir konumda...

MAHALLE HAYATI

Mahalle hayatı nostalji değil günlük rutininiz
Günümüzün azalan komşuluk ilişkileri, birbiriyle diyalog halindeki mahalle sıcaklığı ve iletişim bağı Nurol Park sakinleri için yeniden canlanıyor.

Açıkhava dinlenme alanları, avlu ve terasları sayesindegününüzü dostlarınızla bir arada geçirirkensosyalleşecek, özlediğiniz mahalle hayatını tekrar yaşayacaksınız.

PARK ÇARŞI

Alışverişte mahalle geleneği
Nurol Park sakinlerine özel, ziyaretçilerden ayrılanyaşam alanları ve ziyaretçilere de açık olan 70’e yakın sokak mağazasıyla alışverişin yeni merkezinde olacaksınız.

Manavından kasabına tüm ihtiyaçlarınızı evinize sadece yürüme mesafesi uzaklıkta ve eskinin mahalle sıcaklığında karşılamanın keyfini yaşayacaksınız.

PEYZAJ

Şehrin içindeki huzurunuz...
Yurtiçinde ve yurtdışında başarılı projelere imza atan Dalokay Design Studio tarafından tasarlanan tam 24.000 m2 peyzaj alanıyla şehrin içinde sakin ve huzurlu bir hayat yaşayacaksınız.

VADİ

Daima renkli bir hayat Nurol Park'ta!
Anfitiyatrosu, sokak cafeleri, mağazaları ve restoranlarıyla Nurol Park’ta birbirinden farklı aktivitelerle sosyalleşirken hayatın her anından keyif alacaksınız.

SPORTS CENTER

Her gününüzü sağlıkla yaşayın
Fitness Center’da form tutarken, yaz kış demeden kapalı yüzme havuzunda sağlıklı yaşamın ritmini her an yakalayacaksınız.Açıkhava yeşil alanlarda oksijeni içinize çekerken, güneşlenme teraslarındadört mevsimi gerçek anlamda yaşayacaksınız.

LOKASYON

Nurol Park, Basın Ekspres yolu üzerinde, Hürriyet Medya Towers olarak bilinen yerde, Bahar ve Gülbahar Caddesi arasında stratejik bir konumda yer alıyor. Aynı zamanda Yeşilyurt, Florya, Ataköy gibi eski ve köklü yerleşim birimleri ile yeni yerleşim merkezlerini birbirine bağlayan bir köprü görevi sunuyor. Atatürk Havalimanı’na sadece 7.5 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 26 km ve Boğaziçi Köprüsü’ne 27 km ile uzaklıktaki konumuyla İstanbul trafiğinde birçok alternatife sahip olmanın özgürlüğünü yaşayacaksınız.

Dış Resimler

İç Resimler

NUROL PARK İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibagcilar-gunesliyeni-konut-projelerinurol-gyo-nurol-park): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451