NG RESIDENCE

Projeyi Takip Et
Evren Mah.Halkalı Cad. No:115 Bağcılar / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 304
Konut Seçenekleri : 1+1, 2+1
Metrekare Aralığı : 65 - 450 m2
Teslim Tarihi : Haziran 2018
Fiyat Aralığı : 410 bin TL-1 milyon 200 bin TL
NG Kütahya Seramik NG Kütahya Seramik PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Biri otel ve kongre merkezi olmak üzere iki kule halinde hazırlanan NG RESIDENCE'ın mimarisinde NG KÜTAHYA SERAMİK'in ustalığı olan seramik vazo şeklinden ilham alındı. Dışı kadar içi de kaliteli bir tasarıma sahip olan NG RESIDENCE, turizm otelcilikte şimdiye kadar yakalanmış olan kaliteyi daha üst boyuta taşıyor.

Avrupa Yakası’nın “Vazo”su olarak tanımlanan proje, dış cephesiyle sektöre yeni bir kimlik kazandırırken kullanılan malzeme kalitesiyle de fark yaratıyor. Haziran 2018’de teslim edilmesi planlanan NG Residence, toplam 288 daireden oluşuyor. Projede büyüklükleri 62 ila 139 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Daireler, sahip olduğu net 3.20 m tavan yüksekliği ile mekana ferahlık getiriyor. Proje, 26 katlı residence, turizmde dünya markası olan 5 yıldızlı uluslararası zincir oteli ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden meydana geliyor. Projede ayrıca sunulan hizmetler arasında; 7/24 güvenlik, SPA, buhar banyosu, sauna, Türk Hamamı yer alıyor. Sahip olduğu NG GYM spor salonunda ise pilates ve fitness imkânları sunuluyor. Projede her daireye özel otopark alanı da yer alıyor.

NG Residence Projesi hakkında ön bilgi almak,fiyat,ödeme seçenekleri hakkında aranmak için bilgi talep formunu doldurunuz!

 

Dış Resimler

Kat Planları

İç Resimler

NG RESIDENCE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutng-residence-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451