ŞEHRİ BAĞCILAR

Projeyi Takip Et
Demirkapı Mahallesi 34214- Bağcılar / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 1201
Konut Seçenekleri : 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı : 94 - 114 m2
Teslim Tarihi : Ağustos 2020
Fiyat Aralığı : 353 bin TL-500 bin TL
BAŞAK İNŞAATBAŞAK İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Şehr-i Bağcılar’da, geniş sosyal imkanlara sahip, yüksek kaliteli, konforlu ve güvenli yaşamak istediğiniz, düşlediğiniz, “belki bir gün” dediğiniz yeni hayatınız sizi bekliyor.

İstanbul’un değeri hızla yükselen, yatırım ve yaşamak için en elverişli merkezi haline gelen Bağcılar’da, 30.000m2 alan üzerineo 1201 konut, ticari alan, 2+1, 3+1 daireler ve toplam 21 bloktan oluşan Şehr-i Bağcılar hayallerinizdeki ferah ve konforlu yaşam alanları sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Şehrin tüm gürültüsünü, iş stresini ve uzaklaşmak istediğiniz her şeyi geride bırakın. Şehr-i Bağcılar’da, size özel peyzaj alanları, yürüyüş parkurları, kapalı sosyal alanları, kamelyalar, bahçeler ve oturma alanları, çocuk oyun alanları ile hem sizin hem de çocuklarınızın güzel vakit geçirebileceği bir yaşam sunuyor.

İstanbul’un temel ulaşım araçlarından biri olan Mahmutbey Metroya 5 dk., Basın Ekspres’e 11 dk., Havaalanı’na 16 dk., TEM Otoyoluna 7 dk. yakınlığı ile İstanbul’un her yönüne doğrudan ve hızlı ulaşım. Şehr-i Bağcılar, devlet ve özel olmak üzere bir çok hastaneye, sağlık merkezlerine, ilk, orta ve lise gibi okullara, İETT Otobüs duraklarına dahil, tüm ulaşım ağlarını içerisinde bulundurarak sizlere çok rahat bir yaşam alanı sağlıyor. Şehrin içinde, Bağcılar’ın merkezinde, hayatın her noktasına rahat ulaşım...

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

ŞEHRİ BAĞCILAR İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutsehri-bagcilar-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451