Ozan Tower 109 bin liradan başlayan fiyatlarla

Ozan Tower minimum 109 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta
Ozan Tower 109 bin liradan başlayan fiyatlarla

Bağlıca’nın  ihtiyaçlara cevap verecek  tek ve ilk proje olan  Ozan Tower  mayıs 2013 ‘te satışa sunuluyor.

Ozan Yapının sizi düşünerek Ankara Etimesgut Bağlıca’da hayata geçirdiği Ozan Tower beklentilerinizi karşılayacak ve yaşam kalitenizi yükseltecek ilk proje olmanın  gururunu yaşıyor.

Başkent Üniversitesine yürüyüş mesafesinde olan 1 sınıf inşaat  malzemelerinin kullanıldığı 1+1 XSMALL , 1+1 SMALL ve  2+1 MEDİUM konseptinde  194 daireden oluşan Ozan Tower  huzurlu , gürültüden uzak bir ortamda  toplu ulaşım noktalarına, çevre ve bağlantı yollarına ve alışveriş merkezlerine yakın  22 bin metrekarelik inşaat alanınada  tek  blok  halinde  yükseliyor.

Ozan Tower’da 365 gün kullanabileceğiniz kapalı yüzme havuzu, açık güneşlenme alanı, günlük egzersizlerinizi yapabileceğiniz tam donanımlı bir spor merkezi sizi bekliyor.Fitness salonu ,hamam, sauna,soyunma odası ve duşlardan oluşan spor merkezi ile sağlıklı ve zinde bir yaşama davet ediyor.

Ozan Tower projesiyle   tam beslemeli jeneratör,su deposu,yangın algılama sistemi,headent uydu sistemi,görüntülü diyafon, kalorimetreli merkezi ısınma sistemi ,resepsiyon hizmeti ,24 saat güvenlik hizmeti,4.200 metrekare yeşil alan   hizmetinize sunuluyor.
Banka kredisine açık , esnek ödeme şartlarıyla 2014 ağustos teslim Ozan Tower’da yerinizi almanız için tanıtım ofisine bekleniyorsunuz.

ADRES : Bağlıca Mah.Çambayırı Cad  No:89 Etimesgut/Ankara
TELEFON : 0312 911 06 00
WEB ADRESİ : http://ozantower.com/
E-MAİL : [email protected]


Paylaş:

HABERLER