Paladyum’dan çağdaş annelere çağdaş mekan ve hizmet

Uzaltaş'ın Beytepe'de inşa ettiği Paladyum'da annelerin işini kolaylaştıracak kreş, butik iş merkezi, kafeterya ve spor alanları bulunacak
Paladyum’dan çağdaş annelere çağdaş mekan ve hizmet

110 metrelik çevreci kulede cam temizliği profesyonel ekipler tarafından düzenli aralıklarla yapılacak
 
Uzaltaş İnşaat tarafından “yeşil bina” kriterlerine uygun olarak yapımına başlanan Paladyum Beytepe, çağdaş annelere çağdaş mekan ve hizmetler sunuyor. Cam temizliğinin profesyonel bir ekip tarafından yapılacağı Paladyum'da, kreş, butik iş merkezi, kafeterya ve spor alanları bulunacak.

Çevre dostu bina özelliğinin yanı sıra 110 metre yüksekliği, panaromik cam cephesi ile Ankara’yı kuşbakışı seyretmek isteyenlerin tercihi Paladyum Beytepe, pek çok imkanı bir arada sunuyor. Proje, İncek Bulvarı, Çankaya, Eskişehir Yolu ve Bilkent gibi ana merkezlere olan yakınlığı ile dikkatleri çekiyor.

Proje dahilinde olan housekeeping hizmetleri sayesinde ev temizliğinin kolaylaşacağını dile getiren Uzaltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, “Annelerin en büyük kabuslarından birisi cam temizliğidir. 110 metre olan kule konutumuzda dış camı silmek zaten imkansız. Standart konutlarda temizlik yapmak isterken yaralanmalar, kazalar hatta ölümler olabilir. Paladyum Peytepe projesinde, anneleri düşünerek dış cam temizliği için profesyonel bir ekip oluşturacağız. Bu ekip, araçlar yardımıyla en üst kata kadar çıkıp tüm camları temizleyecek” dedi.  

-Misafirler rahatlıkla ağırlanacak

Butik iş merkezi sayesinde, market gibi ihtiyaçlara yakınlığın anneleri alışveriş için uzak yerlere gitme sıkıntısından da kurtaracağını söyleyen Pala, ayrıca alternatif olarak iç bahçe ve kafeterya ile misafirlerin de rahatlıkla ağırlanabileceğini belirtti.
Projede mini kreş alanının bulunduğunu ifade eden Pala, şunları söyledi:

“Annelerin yanı sıra çocukları da düşündük. Çocukların eğlenebileceği sosyal alanlar mevcut. Ebeveynler çocuklarını, oynamaları için buraya getirebilirler. Ayrıca sportif hayatla iç içe olmak isteyen anneler için kapalı yüzme havuzu, fitness, buhar odası ve sauna bulunan sosyal tesis kuracağız. Komşularıyla birlikte vakit geçirmek isteyen aileler için ise 50 kişilik barbekü alanı oluşturacağız. Ayrıca yürüyüş parkurları sayesinde Beytepe Ormanları’nın temiz havasında, açık spor alanları oluşturacağız. Stresten uzaklaşmak isteyen anneler için ise hoş bir peyzajla süs havuzları kuracağız. Her daire için 5 metrekarelik depo alanı olacak. Aileler bu depoya kış lastiklerinden kayak takımına, çadırdan bisiklete kadar tüm sezonluk eşyalarını depolayabilirler.”


Paylaş:

HABERLER