PALADYUM BEYTEPE

ŞEHRİN YENİ ROTASI...

Projeyi Takip Et
BEYTEPE MAH. İNCEK BULVARI NO:265 Çankaya / Ankara
Konut Sayısı : 110
Konut Seçenekleri : 2+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 128-311
Teslim Tarihi : 2014-11-01
Fiyat Aralığı : 500.000 - 1.600.000
UZALTAŞ İNŞAATUZALTAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Beytepe’de yepyeni bir yaşam alanı, rotanızı ayrıcalıklı bir hayata doğru çeviriyor. Çevre dostu çözümleriyle yeşil bina konseptini hayata geçiren Paladyum Beytepe, çevre aydınlatmasını güneş enerjisi kullanarak, bahçe sulamalarını ise atık suların arıtılmasıyla yapıyor. Doğayla iç içe bir ortam sunan yeşil alanları, hayatı kolaylaştıran geniş sosyal imkanları, her zevke hitap eden farklı konut seçenekleri ve butik iş merkezi ile ihtiyacınız olan herşeyi size bir arada sunan Paladyum Beytepe, Anakara’nın yeni rotası olmaya hazır.
 
Siz Paladyum Beytepe’yle tanışmaya hazırmısınız?
 
15,314 m2 alan üzerine kurulu Paladyum Beytepe, gökdelen hayatı ve alçak katlı bina deneyimini aynı anda sunuyor. 1 adet 5 katlı blok, 1 adet 4 katlı blok ve 1 adet 30 katlı gökdelenden zevkinize hitap edeni seçmek, sizin elinizde.
 
Paladyum Beytepe, doğayla iç içe mimarisinin yanı sıra çevre dostu çözümleriyle de ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor. Bahçe sulaması için arıtılan atık sular, atık mutfak yağlarının dönüştürülmesiyle elde edilip jeneratörlerde kullanılan biodizel ve güneş enerjisiyle sağlanan çevre aydınlatmasıyla, yeşil bir hayat sizleri bekliyor.
 
Paladyum Beytepe’de herkesin zevkine uygun bir alan mevcut. Fitness, su oyunu alanları, kapalı yüzme havuzu, pinpon salonu, mini market, çocuk kulübü ve café sayesinde, ihtiyacınız olan her şey bir adım ötenizde.
 
Ayrıcalıklı bir hayat için aradığınız her imkan, Paladyum Beytepe’de. Her daireye ayrılan özel depo alanları, geniş lobi ve 3,00 m kat yüksekliğiyle ferah ve geniş konutlar, özel olarak tasarlandı.
 
Günlük hayatınızı sizin için kolaylaştıracak çeşitli detaylarla, Paladyum Beytepe’de yaşam çok rahat. Dairelerde merkezi soğutma ve yerden merkezi ısıtma sistemi, housekeeping servisi, 24 saat aralıksız güvenlik hizmeti, araç sorununu ortadan kaldıran geniş kapalı otoparkı ile hayatın her alanında farklı kolaylıklar sunuyor.
 
Konforlu olduğu kadar göze de hitap eden bir yuva arayışında olanlar, Paladyum Beytepe’ye davetliler. Özel olarak düzenlenen yeşil alanlar ve süs havuzları ile, dingin ve şık bir yaşam alanı sizi bekliyor.
 
Şehrin yeni rotası, eviniz ve işiniz için keyifli ve ayrıcalıklı bir ortam sunuyor. Paladyum Beytepe’nin butik iş merkezinde, evin konforundan uzaklaşmadan iş hayatına dahil olabilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

İç Resimler

Dış Resimler

Kat Planları

PALADYUM BEYTEPE İle İlgili Haberler

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaracankaya-yeni-konut-projeleriuzaltas-insaat-paladyum-beytepe): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451