RAST AVEND ÇAYYOLU

Projeyi Takip Et
Alacaatlı Mah. 3381/1 Cad. No:36 Çankaya / Ankara
Konut Sayısı : 113
Konut Seçenekleri : 2+1 , 4+1 , 5+1
Metrekare Aralığı : 76 - 318 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2018
Fiyat Aralığı : 30 bin TL-2 milyon 100 bin TL
RAST İNŞAATRAST İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Rast Grup’un heyecanla yaşamınıza sunduğu Avend; mimarisi, cömertçe kullanılan malzemeleri ve özgün çizgileriyle şehirde yeni bir ikon olacak nitelikte.

Değişimi başlatmak ve alışkanlıklarınızı yeniden şekillendirmek için Avend, Çayyolu’nda yükseliyor. Avend’in kapıları, içinizdeki mutluluğa açılıyor.

Yaşamayı bilen insanların birlikteliği ile üretilen proje, göstermelik değil, dolu dolu yaşayan alanlardan oluşuyor. Her bir detay, yaşamınızda konforla karşılık buluyor. 8530 metrekarelik bir alan üzerine kurulan Avend, nefes alan boşlukları önemseyerek, yeşile ve sosyal donatılara olabildiğince geniş yer veriyor.

113 konut, 15 ofis ve 16 adet dükkandan oluşan bu kampüs, yaşamı eksiksiz bir forma ulaştırmak için her bir konsepti kendi dinamikleri içinde değerlendiriyor. Konut, ofis ve mağaza alanlarının gereksinimleri, özgün çözümlerle en konforlu yanıtları buluyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutrast-avend-cayyolu-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451