EMLAK KONUT SARAÇOĞLU

Projeyi Takip Et
Saraçoğlu Mah. Çankaya / Ankara
Konut Sayısı : 435
Konut Seçenekleri : 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1
Teslim Tarihi : Aralık 2021
EMLAK KONUTEMLAK KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Emlak Konut Saraçoğlu projesinin daire fiyatlarını, ödeme seçeneklerini ve planlarını, daire büyüklüklerini, daire tiplerini, daire teslim tarihini, nerede olduğunu, sosyal donaltılarını ve özelliklerini haberimizde bulabilirsiniz.


Emlak Konut GYO tarafından planlanan Emlak Konut Saraçoğlu projesinde detaylar belli oldu. Emlak Konut Saraçoğlu projesi hakkında daire fiyatları, daire teslim tarihi, ödeme seçenekleri, nerede olduğu gibi soruların cevabı haberimizde yer alıyor.


Emlak Konut Saraçoğlu Projesi Nerede?


Emlak Konut Saraçoğlu projesi Emlak Konut GYO güvencesi ile Ankara'nın Çankaya semtindeki Saraçoğlu Mahallesi'nde tasarlanıyor. 


Emlak Konut Saraçoğlu Projesi Hakkındaki Detaylar


Emlak Konut Saraçoğlu projesi kentsel dönüşüm projesi olarak tasarlandı. 120.000 m2 büyüklüğündeki bir alan üzerinde yükselen Emlak Konut Saraçoğlu projesinde farklı aile tiplerine ve ihtiyaçlarına hitap eden toplamda 435 adet konut bulunmaktadır. Oldukça geniş bir alan üzerinde tasarlanan Emlak Konut Saraçoğlu projesinde günümüz standartlarını yakalayan birçok sosyal donaltı yer almaktadır. Hayatınızı daha kolay hale getirecek ve aileniz ile keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacak Emlak Konut Saraçoğlu projesi bünyesinde yer alan sosyal donaltılar arasında açık otopark, kapalı otopark, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, sauna, Türk hamamı, basketbol sahası, cafe, restoran, sosyal tesis, yürüyüş ve koşu parkuru, çocuk parkı, çocuk oyun alanları, yeşil alan, özel çevre düzenlemesi ve peyzaj alanları bulunmaktadır.


Emlak Konut Saraçoğlu Daire Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri


Emlak Konut Saraçoğlu projesinde daire fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz netlik kazanmamıştır. Emlak Konut Saraçoğlu projesinin yapılacak lansmanın ardından daire fiyatları ve ödeme seçenekleri belli olacak.


Emlak Konut Saraçoğlu Daire Tipleri


Emlak Konut Saraçoğlu projesi, Emlak Konut GYO tarafından Ankara Çankaya Saraçoğlu Mahallesi'nde 120.000 m2 arazi alanı üzerinde kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçiriliyor. Projede 435 adet konut yer almaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşacak olan Emlak Konut Saraçoğlu'nda dairelerin büyüklükleri ile ilgili bilgilerin proje lansman aşamasından sonra açıklanması bekleniyor.


Emlak Konut Saraçoğlu Daire Teslim Tarihi


Emlak Konut Saraçoğlu
projesinde daire teslim tarihi Aralık 2021 olarak belirlenmiştir.


Emlak Konut Saraçoğlu İletişim Bilgileri


Telefon: 444 36 55
Mail: [email protected]
Web Adresi: http://www.emlakkonut.com.tr

 

 

 

 

 

Dış Resimler

EMLAK KONUT SARAÇOĞLU İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutemlak-konut-saracoglu-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451