Platform Merter'in Yüzde 30'u Satıldı

Eroğlu Yapı tarafından İstanbul Merter'de hayata geçirilen Platform Merter projesinde konut satışlarının yüzde 30'u tamamlandı.
Platform Merter'in Yüzde 30'u Satıldı

Eroğlu ile Doğa Şehircilik ortaklığında hayata geçirilen İstanbul'un en değerli arazisi üzerinde, ticaret ve modern yaşamı geleceğe taşıyacak İstanbul Merter'de 35 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Platform Merter Evleri 142 bin 300 metrekarelik inşaat alanına sahip bulunuyor. Eroğlu Yapı güvencesiyle hayata geçirilen projede toplam 111 residence konut bulunuyor.

Alanları 87 ile 500 metrekare arasında değişen dairelerin 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4,5+1, 5+1 Penthouse Teras ev ve residence seçenekleri bulunuyor. 260 milyon yatırımla hayata geçirilen Platform Merter projesinde konutların yüzde 30'unun satışı tamamlandı. Projede daire teslimlerinin ise 2013 yılında yapılması hedefleniyor.

Beş yıldızlı otel konseptine tasarlanan Platform Merter projesinin sosyal donatıları arasında ise restaurantlar, Wellness & Spa Center, Türk hamamı, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, spor merkezi, buhar odası, toplantı ve konferans salonları, defile alanı, kapalı otopark, concierge hizmeti yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER