PLATFORM MERTER

Projeyi Takip Et
E-5 MERTER YAN YOL GİRİŞİ, MERTER METRO İSTASYONU ÇIKIŞI MERTER Güngören / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 111
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 87
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 820000
EROĞLU YAPIEROĞLU YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
DOĞA ŞEHİRCİLİKDOĞA ŞEHİRCİLİK PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Proje Adı : Platform Merter
Yeri : Merter
Arsa Alanı : 35.000 m²
İnşaat Alanı : 142.300 m²
Toplam Kiralanabilir Alan (Fashion Park & Ofis) : 27.600 m²
Konut alanı : 19.000 m²
Konut dağılımı : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 Penthouse
Mimarlık Ofisi : DB Mimarlık (Bünyamin Derman)
Sosyal Donatılar : Açık/Kapalı Yüzme Havuzu, Wellness Center & SPA
 
Platform Rezidans
 
Platform; lüksü yeni lükse taşıyor.
Bir rezidanstan beklentileriniz nelerdir? Çok daha fazlası Platform'da. Platform Rezidans; rahat, kullanışlı ve elit bir yaşam sunuyor. Ailenizle keyif içinde yaşayabileceğiniz bir yuva sıcaklığının yanı sıra, çok farklı imkanları da bir arada bulabileceğiniz bir yaşam platformu. Bu platformda, siz ve aileniz için tüm detayları düşünülmüş lüks bir hayatın keyfine varacaksınız.
Platform Rezidans farklı beğenilere ve ihtiyaçlara hizmet eden, akıllı ev sistemine sahip daire seçenekleri ile size ve ailenize uygun konforu sağlar. Kapalı otopark hizmeti, sosyal imkanları ve her dairedeki kat bahçeleri ile konforlu ve mutlu bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız.
Dairenizin kat bahçesinden Platform manzarasının tadını çıkarırken, bir asansör uzaklığında, Wellness Spa Center'daki buhar odası,Türk hamamı, sauna ve yüzme havuzunda dingin saatler geçirecek, fitness salonunda formunuzu koruyacaksınız. Platform'da yaşam sürekliliği sizin o yaşamdan beslenmenizi sağlayacak.
 
Platform; modern mimariyi Merter'e taşıyor.
Arsanın eğimi önemli bir tasarım girdisidir. Topoğrafyanın arsanın derinliği boyunca kademe kademe yapıya dönüşmesi ve arsanın iki ucunu birer kapı gibi tutan, iki rezidans bloğu ile finallenmesi öngörülmüştür. Zemin arttırılarak, ticaret merkezi ve sosyal tesis gibi hacimler, birer geçiş ve peyzaj alanı olan bazalarda çözümlenmiştir.
 
Platform Suites
 
Platform; elit bir yaşam standardı taşıyor.
Seçkin bir hizmet anlayışını hemen hissedebileceğiniz bir yaşam platformundasınız.
Her şey size yakın; siz isterseniz bir o kadar uzak. Bu elit yaşam platformunda ihtiyacınız olan her şey elinizin altında. Platform'da yer alan dünyaca ünlü restaurantlar, sakin spa huzuru, sağlığınız için düşünülmüş spor kompleksi sizi bekliyor.
Bazen yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Böyle anlarda Platform Suites, size sunduğu bütünsel tasarımı ile yalnızlıktan zevk alacağınız sakin bir ortam olacaktır. Her türlü konfor bir telefon kadar yakın. Bunu yaşamak elinizde...
Dilerseniz konaklama yapmadığınız dönemlerde, sizin yerinize suite'inizi kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Güvenliğin maksimum düzeyde sistemleştirildiği Platform Suites lobisi, misafirlerinizi hayran bırakacak. Günün 24 saati hizmet veren resepsiyon ile kendinizi özel hissedeceksiniz.
Siz suite'inizin konforunu yaşarken, detayları profesyonellere bırakın.
Detaylarındaki estetik, size özel geliştirilen servis hizmetleri, titizlikle kurgulanmış gerçek "concierge" hizmeti gibi birçok yeni lüks anlayışıyla Platform Suites, hayatı keyifle yaşayabilmeniz için size zaman tasarrufu sağlıyor.
 

İç Resimler

Vaziyet Planı

PLATFORM MERTER İle İlgili Haberler


Notice: Undefined index: Dosya in /home/yp/public_html/proje.php on line 315

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasigungoren-merteryeni-konut-projelerieroglu-yapi-doga-sehircilik-platform-merter): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451