PRUVA 34

Projeyi Takip Et
Sakızağacı Mah. Kennedy Cad. ATAKÖY Bakırköy / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 239
Konut Seçenekleri : 4+1, 4+2, 5+1, 5+2
Metrekare Aralığı : 290,8
Teslim Tarihi : 2017-09-30
DOĞA ŞEHİRCİLİKDOĞA ŞEHİRCİLİK PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yaşam…
 
İstanbul’un en gözde bölgelerinden biri olan Bakırköy’de, denize sıfır bir alana konumlanan Pruva 34 ile ailenizle birlikte ayrıcalıklı bir yaşamın tadına varın.
 
Şehrin göbeğinde mavinin ve yeşilin buluştuğu noktada, Doğa Şehircilik güvencesi ile gıpta ile bakılacak bir yaşamın kapılarını aralamak mümkün. Bin bir çeşit ağaç ve rengârenk çiçeklerle süslenmiş yemyeşil alanlar, çim yollar, havuz ve uçsuz bucaksız deniz manzarası sizleri bekliyor. Yalın, estetik ve teknolojik bir çizgi ile tasarlanan evinizde, sizlerin ve çocuklarınızın mutluluğu için her detayı düşündük. Havuzları, geniş bahçesi, sosyal imkanları ve tabii ki Doğa Şehircilik güvencesi ile yükselen inşaatı ile Pruva 34, İstanbul’un göbeğinde size eşsiz bir ayrıcalık sunuyor.
 
Pruva 34 projesinde hem modern hem fonksiyonel alanlar yaratarak hayatınızı kolaylaştırırken, estetik çizgilerimizden de ödün vermedik. İşten eve döndüğünüzde toprak ve çimen kokusunu içinize çekerek rahatlayıp, pencerenizden Marmara denizinin eşsiz manzarasını izleyerek huzuru yakalayabilirsiniz.
 
Bırakın içiniz mavinin huzuruyla dolsun…
 

Dış Resimler

PRUVA 34 İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibakirkoy-atakoyyeni-konut-projeleridoga-sehircilik-pruva-34): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451