SELENIUM RETRO 9

Projeyi Takip Et
Ataköy E-5 yolu üzeri Bakırköy / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 394
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1
Metrekare Aralığı : 68 - 97 m2
Teslim Tarihi : Mayıs 2017
Fiyat Aralığı : 651 bin TL-1 milyon 99 bin TL
AŞÇIOĞLU İNŞAATAŞÇIOĞLU İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Selenium yaşamın Retro değerlerle harmanlandığı ve yeniden hayata geçirilmesi amacıyla geliştirilen yaşam dolu bu projede, eski kıymetlerin ve yükselen yeni standartların en uyumlu sentezini sunuyoruz. Objektif bir bakış açısında; Retro’yu Selenium’la tanımlıyoruz.

Kat planları, konut birim türleri çeşitliliğini sağlamak için maksimum esneklik sunuyor. Cephenin bir dizi farklı materyal kullanımı seçkin zevklerin kolaylıkla fark edebileceği elitist bir duruş sergiliyor. Dış görünümü, iç planları ve genel proje kapsamıyla Ataköy’de yaşam standartlarına ikinci bir katman ekleyen Selenium Retro’da tüm konutlar park veya deniz manzaralı. Norm Mimarlık tarafından tasarlanan Selenium Retro’da, gün ışığının maksimum kullanıldığı güzel manzaralı geniş ticari, oturma ve yemek alanları yer alacak.

Ortak kullanım alanları, 1.000 m2 kapalı sosyal tesis, 1.000 m2 açık havuz ve güneşlenme terasından oluşuyor. Selenium Kalitesi’nin her ayrıntısına dokunduğu sosyal alanları, bahçe & açık peyzaj alanları, SPA, Yüzme Havuzu, kapsamlı lobi alanları ile Selenium Retro’da parlayan yaşam hareketinde yerinizi alın.

Dış Resimler

Kat Planları

İç Resimler

SELENIUM RETRO 9 İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutselenium-retro-9-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451