SELENIUM RETRO

Projeyi Takip Et
Ataköy 7-8-9-10. Mah. 26A/1 ATAKÖY Bakırköy / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 398
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1
Metrekare Aralığı : 65
Teslim Tarihi : 2017-04-01
Fiyat Aralığı : 606000
AŞÇIOĞLU İNŞAATAŞÇIOĞLU İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Selenium Retro’nun detayları...
E-5 üzerinde 18 katlı konut ve ofis seçenekleri içeren 2 blok ve yatay ofis alanlarından oluşan Selenium Retro, 8.600 m2 arsa alanı üzerinde yer alıyor.
Selenium Retro’nun toplam inşaat alanı 47.000 m2
Ortak kullanım alanları, 1000 m2 kapalı sosyal tesis, 1000 m2 açık havuz ve güneşlenme terasından oluşuyor.
Retrofisler ve konutlar 68 - 141 m2 arasında değişiyor.
Brüt tavan yüksekliği 3 m. 40 cm.
Ofis sahiplerini ihtiyaçları kadar alan/kira avantajı sağlanıyor. Olanaklar ve hizmetler, en küçükten en büyüğe tüm ofislere sunuluyor.
Her 1+1 ünite için bir araçlık kapalı otopark alanı sunuluyor.
SE Club farkıyla profesyonel bina yönetim hizmetleri. (Vale, Concierge vs.)
Bağımsız bölümlerde yer alan cumbalar ve açık balkonlar sayesinde dört mevsim kullanım ihtiyaçları, konfor ve verimlilik gözetiliyor.
Sadece caddeye bakan alanlarında yer alacak olan ticari alanlar ise yaşamın ve ulaşılabilir hizmetin pratikliğini sağlıyor.
Bina genelinde taze hava santrali uygulaması yer alıyor.
 
'Selenium Ofis Kavramı' RETROFİS
Retrofis, ihtiyaca göre istenilen metrekarede ofise sahip olmayı sağlıyor. Ortak kullanım alanı sistemine dayanan Retrofis, ofis sahiplerine ihtiyaçları kadar alan/kira avantajları sağlıyor. 
İhtiyaç duyulan olanakları en küçükten en büyüğe tüm ofislere sunuluyor. Retrofis geniş alan, brüt 6 m olan tavan yüksekliği, Shell & Core olarak teslim edilecek olmasıyla, kurumsal tercihler için kullanım rahatlığı sağlıyor.  
 
YENİ ATAKÖY’ÜN EN AVANTAJLI NOKTASINDASINIZ
İstanbul’un merkez bölgelerinden Ataköy’de ticaret, hizmet sektörünün en yoğun olduğu bölgede, sessiz ve konforlu olanakları ile şehir yaşamını yeniden tanımlıyoruz.
Marina ve hava alanına olan kısa mesafesi, toplu taşıma kanallarına bağlantı ve yakınlık avantajı hayatınızdaki verimliliğinizi artırdığı gibi pratikliği ile iş hayatınıza keyif katacak.
 
ÇEVRE
Selenium Retro’da, her konutun kendine ait balkonunun bulunduğu, panoramik manzaranın yanı sıra, şehrin kalbinde yeşillikler için de yaşamanın ayrıcalığını sunuyor.
Şehrin merkezinde nefes alabileceğiniz yemyeşil bir alanda dinginliği ve huzuru koruyan bir yaşama kavuşabilirsiniz. Ataköy’ün merkezinde denizin ve yeşilliklerin ortasında huzurla çevrelenen tasarımıyla ‘Selenium Retro’ Leed Sertifikalı, çevre duyarlılığının en büyük göstergelerinden biri olacak.
 
Selenium Yaşamla bilinen kalite algısında geri dönüşüm...
Kapsamlı lobi hizmetlerimizle misafirlerinizi ağırladığınız lounge bölümü, çocuklarınız için eğlence alanı sizi kapıda karşılayan ve tüm ihtiyaçlarınızı anında temin eden resepsiyon hizmetlerimiz...
Otel konforundaki kapsamlı Retro detaylar, daha evinize veya ofisinize girmeden lüksü ve ferahlığı sizlere sunacak.
 
Retro Konsepti
Selenium yaşamın Retro değerlerle harmanlandığı ve yeniden hayata geçirilmesi amacıyla geliştirilen yaşam dolu bu projede, eski kıymetlerin ve yükselen yeni standartların en uyumlu sentezini sunuyoruz. Objektif bir bakış açısında; Retro’yu Selenium’la tanımlıyoruz.
Kat planları, konut birim türleri çeşitliliğini sağlamak için maksimum esneklik sunuyor. Cephenin bir dizi farklı materyal kullanımı seçkin zevklerin kolaylıkla fark edebileceği elitist bir duruş sergiliyor. Dış görünümü, iç planları ve genel proje kapsamıyla Ataköy’de yaşam standartlarına ikinci bir katman ekleyen Selenium Retro’da tüm konutlar park veya deniz manzaralı. Norm Mimarlık tarafından tasarlanan Selenium Retro’da, gün ışığının maksimum kullanıldığı güzel manzaralı geniş ticari, oturma ve yemek alanları yer alacak.
 
Sağlıklı 'Selenium' Yaşam
Ortak kullanım alanları, 1.000 m2 kapalı sosyal tesis, 1.000 m2 açık havuz ve güneşlenme terasından oluşuyor. Selenium Kalitesi’nin her ayrıntısına dokunduğu sosyal alanları, bahçe & açık peyzaj alanları, SPA, Yüzme Havuzu, kapsamlı lobi alanları ile Selenium Retro’da parlayan yaşam hareketinde yerinizi alın.
 
Konum
Selenium Retro, marina ve hava alanına olan kısa mesafesi, toplu taşıma kanallarına bağlantı avantajı ile şehir hayatındaki verimliliğinizi ve ulaşım rahatlığınızı artıracak.

Dış Resimler

Kat Planları

SELENIUM RETRO İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibakirkoy-atakoyyeni-konut-projeleriascioglu-insaat-selenium-retro): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451