ATAKÖY MARİNA RESİDENCE PARK 99

Projeyi Takip Et
İstanbul/Ataköy Ataköy Bakırköy / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 99
Konut Seçenekleri : 1+1 2+1 3+1 4+1
DATİ HOLDİNGDATİ HOLDİNG PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

DATİ Holding tarafından iki milyar dolarlık bir yatırımla Ataköy'de hayata geçirilen bu proje deniz sıfır noktada yükseliyor. Yeşil ve mavinin buluştuğu bu projede farklı metrekarelerden 1+1'den 4+1'e kadar 99 adet süper lüks ünite yer alacak. 

Lansman öncesine özel 29 ünite 836 bin dolardan başlayan yüzde 20 indirimli fiyatlarla satışa sunuldu. Bu proje hem şehrin merkezinde yer alması ile diğer noktalara ulaşım kolaylığı sağlıyor hem de deniz ile yeşilin bir arada olması ile şehir gürültüsünden uzak huzur ve sessizlik sunuyor. Eşsiz manzaranın olduğu bu konutlar adalar manzarasına hakim olarak konumlandırıldı. 

Ataköy Marina Park Residence 99, marina ve mega yat limanı, 5 yıldızlı oteller ve birbirinden ünlü yerli ve yabancı markaların yer aldığı alışveriş merkezinin yakınında yükseliyor.  Tarihi İstanbul yarımadasına, Avrasya tüneline ve Atatürk Havalimanı’na yakınlığı, projenin içinde yer alan deniz otobüsleri iskelesi ve metro istasyonu ile tüm ulaşım olanaklarını ayaklarınızın altına seriyor. 

Proje şu anda ön satış talep aşamasındadır. Projeye dair detaylar belli oldukça içeriğimiz güncellecektir. 

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutatakoy-marina-residence-park-99-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451