MİDTOWN SELENİUM BY DEYAAR

Projeyi Takip Et
Dubai /
Konut Sayısı : 1+1
Teslim Tarihi : Eylül 2019
Fiyat Aralığı : 209 bin dolar -
AŞÇIOĞLU İNŞAATAŞÇIOĞLU İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Aşçıoğlu İnşaat ve Dubai merkezli Deyaar Group ortaklığı ile geliştirilen ve Selenium markasının Türkiye dışına çıkarıldığı proje Midtown Selenium by Deyaar projesinin daire fiyatları, ödeme seçenekleri, daire tipleri, sosyal donaltıları, daire teslim tarihi, nerede olduğu gibi detayları haberimizde bulabilirsiniz.


Aşçıoğlu İnşaat ve Dubai merkezli Deyaar Group ortaklığı ile tasarlanan ve Selenium markasının yurtdışına açılmasına ön ayak olan Midtown Selenium by Deyaar projesinde daire fiyatları, ödeme seçenekleri, daire tipleri, sosyal donaltılar ve özellikler, daire teslim tarihi gibi detaylar belli oldu. Standart olarak 1+1 daire tipi formatının olduğu Midtown Selenium by Deyaar projesinde bahçeli daire satın alanlar Dubai'de oturum hakkı elde ediyor. Proje dahilinde yer alan tüm daireler geniş ve ferah bir yaşam alanına sahiptir. Midtown Selenium by Deyaar projesinin bir diğer önemli özelliği ise dünyanın 'İlk Türk markalı konut projesi' ünvanını taşıyor olmasıdır.


Midtown Selenium by Deyaar Sosyal Donaltılar ve Özellikler


Geniş ve ferah 1+1 dairelerin olduğu Midtown Selenium by Deyaar​​​​​​​ projesi sakinleri proje alanı içerisinde aileleri ve sevdikleriyle keyifli dakikalar geçirme şansına sahipler. Midtown Selenium by Deyaar​​​​​​​ projesi bünyesinde yer alan başlıca sosyal donaltılar ve özellikler aşağıdaki gibidir:
 

  • Tenis kortu
  • Basketbol sahası
  • Açık-kapalı yüzme havuzu
  • Çocuk oyun alanları
  • Yürüyüş parkurları
  • Jogging alanı
  • Tırmanma duvarları
  • Dinlenme ve park alanları
  • Mağaza ve yeme-içme alanları


Bu özelliklere ek olarak Midtown Selenium by Deyaar projesi sakinleri proje alanına çok yakın bir lokasyonda bulunan ve dünyanın en büyük golf tesisi olan Jumeirah Golf Estates alanından da faydalanma şansını elde edecekler.


Midtown Selenium by Deyaar Daire Teslim Tarihi


Midtown Selenium by Deyaar projesinde daire teslim tarihi Eylül 2019 olarak belirlenmiştir. 


Midtown Selenium by Deyaar Daire Fiyatları


Midtown Selenium by Deyaar​​​​​​​ projesinde dairelerin brüt metrekare satış fiyatları 2.500 dolardan başlarken, daire fiyatları ise 209.000 dolardan başlamaktadır.


Midtown Selenium by Deyaar Ödeme Seçenekleri ve Planları


Midtown Selenium by Deyaar projesinde yeni bir daire sahibi olabilmeniz için benzersiz fırsatlar sunuluyor. Ödeme planı kapsamında teslim tarihine kadar daire bedelinin yalnızca yüzde 30'u ödenebiliyor. Ardından yüzde 70'lik kalan dilim cazip kredi fırsatları ile daire tesliminin ardından ödenebiliyor.


Midtown Selenium by Deyaar İletişim Bilgileri


Telefon: 0212 215 5565​​​​​​​
Mail: [email protected]​​​​​​​
Web Adresi: http://www.midtownseleniumbydeyaar.com
 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

MİDTOWN SELENİUM BY DEYAAR İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutmidtown-selenium-by-deyaar-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451