PORTO PERAMOS

Projeyi Takip Et
Yunanistan /
Metrekare Aralığı : 88 m2 - 105 m2
Teslim Tarihi : Mayıs 2019
Fiyat Aralığı : 113 bin euro -
MİM İNŞAATMİM İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Mim İnşaat tarafından geliştirilen Porto Peramos projesinde daire fiyatları, ödeme seçenekleri, daire tipleri, nerede olduğu, daire büyüklükleri, daire teslim tarihi, iletişim bilgileri gibi detayları haberimizde bulabilirsiniz.


PORTO PERAMOS PROJESİ NEREDE?


Mim inşaat tarafından inşa edilen Porto Peramos projesi Yunanistan'da yükseliyor. Porto Peramos projesi İstanbul’a 4, Edirne’ye 2 saat mesafedeki Kavala’da Nea Peramos Koyu’nda yer almaktadır. Porto Peramos projesi Bodrum ve Çeşme gibi tatil merkezlerine kıyasla daha kolay bir şekilde erişilebilir konumda bulunuyor.


PORTO PERAMOS PROJESİNDE DAİRE TİPLERİ VE DAİRE BÜYÜKLÜKLERİ


Daire tipleri henüz belli olmayan Porto Peramos projesinde daire büyüklükleri ise 88 m2 - 105 metrekare arasında değişiklik göstermektedir.


PORTO PERAMOS DAİRE TESLİM TARİHİ


Porto Peramos projesinde daire teslim tarihi Mayıs 2019 olarak belirlenmiştir.


PORTO PERAMOS PROJESİNDE ÖN PLANA ÇIKAN DETAYLAR


Porto Peramos
projesi Türk ve Yunan kadın mimarlar tarafından ortaklaşa geliştirilen bir konut projesidir. Türkiye'deki aile yapısının gözetilerek inşa edildiği Porto Peramos projesi özellikle İstanbul ve çevre illerden yalnızca haftasonu bile gidebileceğiniz mesafede yer alıyor. Nitekim bu proje İstanbul'a 460, Tekirdağ'a 320, Çanakkale'ye 420 Edirne'ye 300 km uzaklıkta yer almaktadır. Yüzde 100 Türk sermayesi olan Porto Peramos projesinin yapımına Mayıs 2018 tarihinde başlanacaktır. Porto Peramos projesinden daire satın almak isteyenler Yunanistan'da oturum hakkı (Golden Visa) da elde edebiliyorlar. 


PORTO PERAMOS DAİRE FİYATLARI VE ÖDEME SEÇENEKLERİ


Porto Peramos projesinde daire fiyatları 113 bin eurodan başlamaktadır. Porto Peramos projesinden yeni bir daire satın almak isteyenler Türk bankasıyla konut kredisi finansman modelini kullanabiliyorlar.


PORTO PERAMOS İLETİŞİM BİLGİLERİ


Telefon: 0286 217 03 30
Mail: [email protected]
Web Adresi: www.portoperamos.com

 

Dış Resimler

Kat Planları

PORTO PERAMOS İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutporto-peramos-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451