YÜCESOY SANTRALL

Projeyi Takip Et
Kazım Dirik Mah. Sanayi cad. No:27 Bornova / İzmir
Konut Sayısı : 140
Konut Seçenekleri : 1+1, 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı : 48 m2 -
Teslim Tarihi : Eylül 2020
Fiyat Aralığı : 415 bin TL - 1 milyon 204 bin TL
YÜCESOY MÜHENDİSLİKYÜCESOY MÜHENDİSLİK PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Yücesoy Mühendislik tarafından inşa edilen Yücesoy Santrall projesinin daire fiyatlarını, ödeme seçeneklerini ve planlarını, daire büyüklüklerini, daire tiplerini, daire teslim tarihini, nerede olduğunu, sosyal donaltılarını ve özelliklerini haberimizde bulabilirsiniz.


YÜCESOY SANTRALL PROJESİNDE SATIŞLAR BAŞLADI


Yücesoy Mühendislik tarafından İzmir/Bornova'da inşa edilen Yücesoy Santrall projesinin daire fiyatları, daire tipleri, ödeme seçenekleri, daire teslim tarihi, sosyal donaltıları gibi detayları bu haberin içeriğinden öğrenebilirsiniz. İzmir'in gözde semtlerinden Bornova'da Yücesoy Mühendislik güvencesiyle inşa edilen Yücesoy Santral projesinde daire fiyatlarının 415 bin TL'den başladığı açıklandı. Toplamda 140 adet konuttan meydana gelen Yücesoy Santrall projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplamda üç farklı daire tipi yer almaktadır. Rezidans konsepti ile hazırlanan Yücesoy Santrall projesinde daire teslim tarihi Aralık 2020 olarak belirlenmiştir. Yücesoy Santrall projesinde satışlar başladı.


YÜCESOY SANTRALL PROJESİNİN SOSYAL DONALTILARI VE ÖZELLİKLERİ
 

 • Cafe
 • Restoran
 • Yüzme havuzu
 • Güvenlik
 • Otopark
 • Fitness Salonu
 • Sauna
 • Yürüş alanları
 • Yeşil alanlar
 • Plates stüdyosu
 • Kütüphane
 • Canlı rezidans hizmeti

 

YÜCESOY SANTRALL PROJESİ NEREDE?


Yücesoy Santrall projesi İzmir'in refah düzeyi en yüksek semtlerinden bir tanesi olan Bornova'da inşa ediliyor. Lokasyon olarak merkezi bir konumda yer alan Yücesoy Santrall projesi birçok AVM ve üniversitesi bölgesine yakın bir yerde konumlandırıldı.


YÜCESOY SANTRALL DAİRE FİYATLARI


Yücesoy Santrall projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere üç farklı daire tipi yer almaktadır. 1+1 daireler 415 bin TL'den, 2+1 daireler 550 bin TL'den ve 3+1 daireler ise 1 milyon 204 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmıştır.


YÜCESOY SANTRALL ÖDEME SEÇENEKLERİ VE PLANLARI


Yücesoy Santrall projesinde yeni bir daire satın almak isteyenler banka kredisi ile daire satın alabiliyorlar. Yücesoy Santrall projesinde kişiye özel olarak ödeme seçenekleri ve planları sunulmaktadır. Yücesoy Satrall projesinde ödeme seçenekleri ve planları hakkında detaylı bilgiler için firma ile iletişime geçebilirsiniz.


YÜCESOY SANTRALL İLETİŞİM BİLGİLERİ


Telefon: 0232 328 20 20
Mail: [email protected]​​​​​​
Web Adresi: www.yucesoysantrall.com

 

 

 

Dış Resimler

YÜCESOY SANTRALL İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutyucesoy-santrall-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451