THE HOLL LİFE AND BUSİNESS PROJESİ

Projeyi Takip Et
E-5 Yanyol Caddesi No:180 Kaynarca Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 90
Konut Seçenekleri : 1+0, 1+1
Metrekare Aralığı : 75 - 146 m2
Teslim Tarihi : Temmuz 2019
Fiyat Aralığı : 420 bin 770 TL-923 bin 283 TL
METAL YAPI KONUTMETAL YAPI KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

The Holl, modern ve ferah mimarisi, ofis ve home ofis kullanım alanları, rezidans hizmetleri, ortak toplantı salonları, kat ve teras lounge’ları, spor ve etkinlik alanlarıyla bölgenin hem havasını hem de iş hayatını tümden değiştirmeye geliyor.

The Holl, doktor, avukat, mimar, tasarımcı gibi küçük ofis ve home ofis kullanıcıları ile büyük ofis talebi olan şirketleri birlikte düşünerek tasarlanmış butik bir proje. The Holl, home ofis ve ofislere ayrılan 14 katı, sosyal alanları ve yüksek yatırım getirisi ile iş hayatında her anlamda yükseklerin keyfini çıkarmanız için geliyor.

The Holl’de yer alan 2 adet klasik, 1 adet konferans, 1 adet de relaks toplantı düzenine sahip toplantı odaları sayesinde; ofisinizde yer ayırmadan ve maliyetlerine katlanmadan, toplantılarınızı istediğiniz formatta en şık şekilde yapabileceksiniz.

 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

THE HOLL LİFE AND BUSİNESS PROJESİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutthe-holl-life-and-business-projesi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451