Türk bankasıyla Yunanistan’da ev alma fırsatı başladı.İşte Detaylar...

Çanakkale merkezli Mim İnşaat gayrimenkul sektörünü şoklamaya devam ediyor: Lego oynar gibi 'Self Housing' sisteminden sonra şirketin Avrupa kolu Mim Europe Construction bombayı patlattı: Türk bankalarıyla Yunanistan'da ev ve tapu!.. 
Türk bankasıyla Yunanistan’da ev alma fırsatı başladı.İşte Detaylar...

Türkiye’de ilk kez, Türk bankalarıyla Yunanistan’da ev ve tapu alınabilecek!… Gayrimenkul sektörünü hareketlendirecek cesur çıkışlar, Çanakkale merkezli Mim İnşaat Proje’den geliyor peşpeşe…

Önceki günlerde açıkladığı; ‘Lego oynar gibi ev yapmak’ ‘Self Housing’ sistemiyle gayrimenkul sektörüne yeni bir sistem getiren Mim İnşaat”ın Avrupa şirketi Mim Europe Construction, Türkiye bankalarıyla Yunanistan’a ev sahibi olmanın kapısı açtı.

Mim EU CEO’su Emre Ergül, Türkiye’de ilk kez; Türkiye’deki bankalar aracılığıyla Avrupa Birliği üye ülkesi Yunanistan’dan konut ve tapu sahibi olunabileceğinin müjdesini verdi.

Porto Peramos Projesi Fiyat Listesi!

Porto Peramos projesinde yer alan 2+1 bahçe katı konutlara 113 bin Euro ve 2+1 loft daire tipi konutlara 135 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla sahip olunabileceğini söyleyen Mim Eu CEO’su Ergül“Bizde iki tip daire var: 2+1 bahçe katları ve üzerindeki 2+1 loftlar… Bahçelerin fiyatı 113 bin Euro’dan başlıyor. Loftlarınki ise 135 bin Euro’dan. Türkiye’de ilk kez bir olaya imza atıyoruz” dedi.

Türkiye’nin önde gelen bankalarıyla yaptıkları anlaşmaya değinen Ergül, ‘Türk bankasından alınacak kredi ile Yunanistan’da ev sahibi olma’nın yolunu şu sözlerle açıkladı:

“Türkiye’deki bir gayrimenkulünüzü ipotek ederseniz, Türkiye’nin önde gelen bankaları ile yine Türkiye’deki kriterler üzerinden konut kredisi alabiliyorsunuz. Yani bu fiyatın yüzde 20’sini ödüyorsunuz, kalan miktar 10 yıla bölünüyor.”

En rahat Euro yatırımı

Mim EU Construction’un Porto Peramos projesiyle; Türkiye’de her geçen gün değerlenen Euro yatırımları için ‘ikinci bir şans’ın doğduğuna dikkat çeken Ergül, Mart ayında satışa çıkan Porto Peramos’un kaçırılmayacak bir fırsat olduğunun altını çizdi. Emre Ergül, “Porto Peramos; Euro, Türkiye’de değerlendikçe “Keşke Euro ile konut yatırımı yapsaydım” diyenlere yeni bir şans tanıyor. Proje hem Euro yatırımı hem de Avrupa Birliği üyesi Yunanistan’da tapu sahibi olma şansı tanıyor” diye konuştu.

Porto Peramos nerede? 

Porto Peramos konut projesi, Mim Eu Construction tarafından Yunanistan’ın kuzeyindeki Kavala şehrinin Nea Peramos koyunda hayata geçiriliyor. 

Porto Peramos, İstanbul’a Çeşme ve Bodrum’dan daha yakın Yunan sahilinde 12 ay yaşam vaadeden konumuyla dikkat çekiyor…

Porto Peramos İletişim Bilgileri

Tel: 0286 217 03 30
Web: www.portoperamos.com

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48