MEDİ GARDEN ÇANAKKALE PROJESİ

Projeyi Takip Et
Çanakkale İli, Kepez Beldesi, Hamidiye Mahallesi Çanakkale / Çanakkale
Konut Seçenekleri : 1+1, 2+1, 3+1
Teslim Tarihi : Ekim 2017
Fiyat Aralığı : 275.000TL - 385.000TL
MİM İNŞAATMİM İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Mim Proje İnşaat A.Ş., Medi Garden Çanakkale ile yeni devlet hastanesinin hemen yanı başında Çanakkalen'in en cazip yatırım fırsatını sunuyor. 144 adet 1+1, 12 adet 2+1, 12 adet 3+1 ve 11 adet işyeri olmak üzere 179 bağımsız bölümden oluşan Medi Garden Çanakkale, Çanakkale merkeze 7 km, Kepez merkeze 2 km, Üniversiteye 1 km mesafededir. Satışları başlayan projede Finansbank, ING Bank ve Türkiye İş Bankası özel konut anlaşması kapsamında konutların %75 ine cazip koşullarda kredi kullandırılabiliyor.
Çanakkale İli, Kepez Beldesi, Hamidiye Mahallesinde, 500 yataklı yeni devlet hastanesinin karşısında bulunan Medi Garden Çanakkale kullanıcısına şehrin yeni merkezini, yatırımcısına emsalsiz değer artış ve kira avantajlarını vadediyor.

 

Dış Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutmedi-garden-canakkale-projesi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451