Egepark Çanakkale

Projeyi Takip Et
İsmetpaşa Mah. Cengizhan Sok. Çanakkale / Çanakkale
Konut Sayısı : 196
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1
Metrekare Aralığı : 54 - 119 m2
Teslim Tarihi : Nisan 2017
Fiyat Aralığı : 95 bin TL-202 bin TL
KAREL YAPI ÇANAKKALEKAREL YAPI ÇANAKKALE PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Projemiz; Çanakkale'nin yemyeşil doğası, temiz havası, tarihi ve doğal güzellikleriyle Ege konseptini buluşturan EGE PARK ÇANAKKALE adıyla; şehrimizin şimdiden gözbebeği olarak dikkat toplamıştır.

Projemiz; yılların tecrübesi ile haklı bir güvene sahip olan, Güvenli Beton, Karel İnşaat ve BECT Trend güvencesinin ortak projesidir.

Projemiz; Çanakkale merkezde, yeni ve modern şehircilik anlayışıyla ayrılmış yeni konut alanının tam ortasında yer almaktadır. Bursa yönünden şehre girişte Kordon'a ve iskeleye 2 km. ve 5 dakika mesafede olduğu gibi, şehrin İzmir yönündeki Kepez, 18 Mart Üniversitesi, Üniversite Tıp Fakültesi, Devlet Hastanesi ve AVM'lere birkaç dakika mesafededir.

Projemiz; yeni konut alanında yer alan en büyük projedir. Toplamda 5 ada üzerinde 3 etapta yaklaşık 1.000 konut ve işyerleri olarak gerçekleşecektir.

EGE PARK ÇANAKKALE; 1. Faz'da 196 konut ve 11 işyerinden oluşmaktadır. En büyük özelliği; 3 blokta geniş, ferah, modern ve şık 1+1 ile 2+1'lerden oluşan sitemiz, zemin katlarının tamamının işyeri olması nedeniyle bütün halinde bir yaşam konsepti yaratılmıştır.

Projemizin tamamı; zemin iyileştirmede en üst nokta olan FORE KAZIK ile donatılmıştır. Sadece bu özelliğiyle bölgedeki tek örnek oluşuyla bile satın almaya ve yaşamaya değer bir projedir. Fore kazık üzerine radye temel (Radye Jeneral ) ile güçlendirilen binalarımızın altı tamamen kapalı otopark olarak dizayn edilmiştir. Zeminde işyerleri, hem sitemizin, hem de toplamda tüm çevrenin alışveriş sahası ve hareketlilik alanı olacaktır.

Projemiz; 8 ayrı tip 1+1 ile 5 ayrı tip 2+1'den oluşan geniş seçenekleri ile mutlaka sizin beğenilerinize cevap verecektir. Aracınızı kapalı ve açık otoparklarınızdan birine koyacak, tam donanımlı Fitness Center'da sporunuzu yapacak, çocuk bahçesinde çocuğunuzla birlikte vakit geçirecek, sosyal ve yeşil alanlarda dinlenecek, alışveriş alanlarında tüm ihtiyaçlarınızı bulabilecek, ferah ve aydınlık evlerinizde huzur bulacaksınız.

Dış Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutegepark-canakkale-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451