Prestige Konakları 5 Milyon Dolardan Başlıyor

Prestij Group tarafından Üsküdar'da hayata geçirilen Prestige Konakları bugün satışa çıktı. 4 blok ve 20 daireden oluşan projede fiyatlar 5 milyon dolar ile 7 milyon dolar aralığında bulunuyor.
Prestige Konakları 5 Milyon Dolardan Başlıyor

Prestige Group tarafından Üsküdar'da hayata geçirilen Prestige Konakları bugün satışa çıktı. Boğaz'a nazır tek site olma özelliğini taşıyan Üsküdar Prestige Konakları 20 daire ve 4 apartmandan oluşuyor. 4 apartmanda 16 dubleks ve 4 normal kat yer alıyor. Fiyatlar ise 5 ile 7 milyon dolar aralığında bulunuyor.

Konutlardaki oda sayısının ailenin ihtiyacına göre dizayn edilebildiği Prestige Konakları'nda ev sahipleri ; mutfak, banyo, zemin, kapı ve duvar malzemesi tercihleri iç mimarlara bizzat kendileri söylüyor.
 
Kısa bir yürüyüşle Üsküdar Meydanı'na, Kız Kulesi'ne, Sarayburnu'na, Beşiktaş'a ve Boğaziçi Köprüsü'ne karşı yürüme imkânı sunan projede; bay/bayan ayrı havuz, daire başına 3 araçlık kapalı otopark, fitness salonu, tam otomasyonlu asansör, blok ve çevrelerinde kapalı devre CCTV kamera sistemi, her daire için 3 araçlık kapalı otopark, jeneratör, sauna, buhar hamamı, özel araç yıkama bölümü, parmak okuyuculu çelik kapılar, yerden ısıtma sistemi, enerji tasarruflu bölgesel ısı kontrollü VRV sistemi, konak içi ve konaklar arası telefonsuz görüşme sağlayan intercom sistemi yer alıyor.
 
4+1, 5+1 ve 6+1 konut seçeneklerinin bulunduğu projenin tamamı boğaz manzaralı. Boğazda kuş uçuşu 100 metre uzaklıkta.Toplamda 20 adet satılık konut'u bulunan projede konutlardan 7 adedi şimdiden satılmış durumda.2011 yılının Haziran ayında inşaatı başlayan Prestige Konakları 25 milyon dolara mal olacak. Üsküdar Prestige Konakları'nda yer alan daireler 2012 yılının Nisan ayında sahiplerine teslim edilecek.

Üsküdar Meydanı’nın bütün Avrupa ve Asyayı birbirine raylı sistemle bağlama ayrıcalığına sahip olması; hem boğaza, hem Üsküdar Meydan’a hem de tarihi yarımadaya çok yakın mesafede bulunan Üsküdar Prestige Konakları'nı aynı zamanda çok değerli bir yatırım aracı halinede getiriyor.


Paylaş:

HABERLER