ÜSKÜDAR PRESTİGE KONAKLARI

Projeyi Takip Et
SULTANTEPE MH, YENİDÜNYA SK NO: 44 Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 20
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 293.55-362.68
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 4890000-6570000
PRESTİGE GROUPPRESTİGE GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Prestige farkı
 
İstanbul'un Boğaziçi'nin ve tarihi yarımadanın efsanevi siluetini en güzel seyredebileceğiniz yer Üsküdar Sultantepe'dir.Üsküdar Prestige Konakları,Sultantepe'nin en nadide arsalarından birinde yer alıyor.
 
Prestige konforu
 
Konfor bir bütündür,herşeyin içine nüfuz etmiş olmalıdır.Hayata bakışları ne kadar farklı olursa olsun,konaklarımızda yaşayan herkes aynı memnuniyet duygusunda buluşacaklar.
 
Prestige güveni
 
Güven,endişeleri azaltmak için sürekli tedbirler almak değildir.Konaklarımız,huzur ve mutluluğunuzu bugun ve gelecekte,yüksek bir güven duygusu içinde yaşamanız için planlandı.
 
Prestige kalitesi
 
Kalite konforun ikiz kardeşi,hatta birbirinin varlık sebebi gibidir.Görünce hemen fark edeceksiniz ama konaklarımızda uyguladığımız yüksek kalite standartlarımızı yıllar geçtikçe daha iyi anlayacaksınız.
 
Prestige coğrafyası
 
İster Üsküdar meydanından,ister Boğaziçi köprü bağlantısından,ister Altunizade yolundan ya da bir vapurdan gözünüze kestirin.Nereyi ölçü alırsanız alın bizi elinizle koymuş gibi bulacaksınız.
 
Üsküdar'a Prestige
 
Üsküdan son yıllarda,Anadolu yakasının en hızlı gelişen ve konumu her geçen gün çok daha değerli hale gelen İstanbul'un merkez bağlantı noktalarından biri haline geldi.
 
 
 
 
 
İnsan neden ev alır? Biz söyleyelim.Ya gerçekten karşısına hayallerindeki evi satın alma fırsatı çıkmıştır veya iyi bir yatırım fırsatıyla karşı karşıyadır.Bunların ikisi birden aynı evde buluşmuşsa bu fırsata siz ne dersiniz?Kaçırılmayacak fırsat dersiniz değil mi?
 
Şimdi bunların bir yanına Üsküdar'ı, bir yanına Boğaziçi'ni, bir yanına tarihi yarımadayı,bir yanına sarayarı,bir yanına yeşil alanları,bir yanına Marmaray'ı, bir yanına Boğaziçi Köprüsü'nü bir yanına mükemmel mimari üslubu ve inşa kalitesini eklerseniz bur fırsatı nasıl tarif edersiniz?
 
Başka seçeneğiniz yok buna ancak emsalsiz dersiniz.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiuskudar-yeni-konut-projeleriprestige-group-uskudar-prestige-konaklari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451