Prestige Konakları Üsküdar'da 2 milyon 200 bin dolara 362 metrekare!

4 bloktan meydana gelen Üsküdar Prestij Konakları, otopark ve sosyal alanların bulunduğu katlar 2 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor
Prestige Konakları Üsküdar'da 2 milyon 200 bin dolara 362 metrekare!

1998 yılından bu yana bir çok projeye imza atan Prestige Grubu'nun şirketi olan Hayat İnşaat San.A.Ş. tarafından inşa edilen Üsküdar Prestige Konakları, Üsküdar bölgesi ve Çengelköy’den Salacak bölgesine kadar boğaz hattında lüks site konseptine sahip olan tek projesi olarak, boğazın en hakim tepesi ve tarihi yarımadanın en kıymetli yerlerinden olan Sultantepe konumlandırılıyor.

2 bin 500 metrekare arsa alanına sahip olan Üsküdar Prestige Konakları'nın toplam inşaat alanı 6 bin metrekare olarak belirlendi. 2011 yılının Haziran ayında yapımına başlanan projenin 2012 yılının Nisan ayında tamamlanması hedefleniyor.

20 konutluk bir proje olan Üsküdar Prestige Konakları'nda 3 tip daire bulunuyor. Bahçe dubleks olarak adlandırılmış 293 metrekare daire alanına ve 40 metrekare bahçe alanına sahip konutlar, dört cepheli orta kat 362 metrekare alana sahip konutlar ile çatı dubleksi 305 metrekare alan sahip konutlar bulunuyor.

Bahçe dubleks için: 5 bin 500 USD/metrekare (yaklaşık; 1 milyon 600 bin dolar)
Orta katlar için: 6 bin USD /metrekare (yaklaşık; 2 milyon 200 bin dolar)
Çatı dubleksler için: 6 bin 500 USD/metrekare (yaklaşık; 2 milyon dolar)

4 bloktan meydana gelen Üsküdar Prestij Konakları, otopark ve sosyal alanların bulunduğu katlar 2 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. Rem mimarlık ofisi tarafından tasarlanan projeden konut sahibi olmak isteyenler peşin ödeme yapıyor.


Paylaş:

HABERLER