Residence Eagle Görücüye Çıktı

İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Kartal’ın en yeni projesi Residence Eagle, 22 Ocak Çarşamba günü düzenlenen basın toplantısında lanse edildi. Selimoğlu Group imzasıyla inşasına devam edilen proje, bölgenin merkezinde yükseliyor.
Residence Eagle Görücüye Çıktı
İnşaat sektöründeki yarım asrı geçen deneyimini Kartal’a taşıyan Selimoğlu Group, bölgenin en hareketli noktasında Residence Eagle projesini hayata geçiriyor.
22 Ocak Çarşamba günü Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısında lanse edilen Residence Eagle, 20 milyon TL’lik yatırım değeriyle, donatılarıyla ve bölgeye kazandıracağı değerle dikkat çekiyor.
17 bin 365 metrekare inşaat alanına sahip proje 134 konut ve 10 ticari üniteden oluşuyor. 4.193 metrekare arsa üzerinde yükselen Residence Eagle’ın 2.700 metrekaresi peyzaja ayrıldı.
 
KENTSEL DÖNÜŞÜMDE BÜYÜK ROL ÜSTLENİYOR
Kentsel dönüşüm projelerine verdiklerini öneme değinen Selimoğlu; “Residence Eagle projemizin inşa çalışmalarına devam ederken, yıl içinde kentsel dönüşüm projelerinde de son derece faal bir şekilde rol üstleneceğiz. İstanbul’un Anadolu yakasında onlarca dönüşüm projesini başarıyla tamamladık. Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde yatırımlarımız sürerken, Fikirtepe bölgesinin dönüşümünde de yer alacağız. Bu bölgede 8 ada üzerinde toplam 5 bin ile 8 bin konutu hayata geçireceğiz.” dedi.

Paylaş:

HABERLER