EAGLE RESIDENCE

Projeyi Takip Et
Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 134
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 52
Teslim Tarihi : 2015-06-01
Fiyat Aralığı : 258824
SELİMOĞLU GROUPSELİMOĞLU GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
AVANTAJLAR
 
HAYAT, HİÇBİR ZAMAN “OYUN” DEĞİLDİR!..
 
Bu yüzden, Residence Eagle’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasında yaşamayı seçenler, sadece bugünü kazanmakla kalmaz; yarınlar için en doğru, en kârlı yatırımı yaptıklarını da bilir!..
Çünkü tıpkı hayat gibi, yatırım da hiçbir zaman kumar değildir!..
 
ZEVKİN HER TÜRLÜSÜ “YÜKSEKLER”DE…
 
Residence Eagle’ın “yüksek standartları”yla yaşamayı seçtiğiniz hayat, özlediğiniz hayatı kendiliğinden ayaklarınızın altına serer:
Dilerseniz, dünyanın en iyi markalarından seçilmiş akşam kahvenizi “iyot” kokuları eşliğinde yudumlayın; dostlarınızı, dünyanın en seçkin lezzetleriyle ağırlayın; yanınızda oğlunuz, oltanıza vuracak balığı beklerken ona hayatı öğretin; ya da atlayın motoryatınıza, felekten, sadece günü-günleri değil, herkesin parmak ısıracağı bir hayatı çalın!..
 
SADECE KONFOR VE KALİTEYİ DEĞİL...
 
SADECE KONFOR VE KALİTEYİ DEĞİL, HER TÜR KOLAYLIĞI, HER AN ELİNİN ALTINDA İSTEYENLER İÇİN…
Residence Eagle, denize 5 dakika; İskele’ye 1, Marina’ya 2, ve E-5’e sadece 1.4 kilometre mesafede… Bir başka deyişle “dünyanın göz bebeği” İstanbul, ve tüm dünya, her an, her şeyiyle elinizin altında!..
 
UFKUNUN,GÜZELLİKLE TAÇLANMASINI DİLEYENLER…
 
UFKUNUN, DAİMA GÜZELLİKLE TAÇLANMASINI DİLEYENLER İÇİN…
Residence Eagle dairelerinin tamamına yakın bir bölümü, Marmara ve Adalar manzaralı!.. Residence Eagle’ın kimi özel daireleri, kat bahçeli!..
 
ÖZLEMİNİ DUYDUĞUNUZ DÜNYA..
 
GELİN, YAKINDAN BAKIN… YAKINDAN BAKIN, HEP ÖZLEMİNİ DUYDUĞUNUZ DÜNYA AYAĞINIZA GELDİ!..
 
Residence Eagle, içinde sadece mutluluk ve huzur dolu günler geçireceğiniz “evlerden bir ev”e sahip olmanız için değil; “dünyanın göz bebeği” bir şehrin sunduğu tüm imkânlara, yani İstanbul’a, ve dolayısıyla tüm dünyaya sahip olmanız için tasarlandı.
 
HEMEN BUGÜN BİR KARAR VERMEK ZORUNDASINIZ:
 
Ya “evlerden bir ev”e sahip olacaksınız, ya da “dünyanın göz bebeği” bir kentin sunduğu sınırsız imkânlarla iç içe, tüm dünyaya!..
 
“KAT YÜKSEKLİĞİ”YLE SINIRLI DEĞİL!..
 
VE ONUN SÖZ ETTİĞİ “YÜKSEKLER”, ELBETTE “KAT YÜKSEKLİĞİ”YLE SINIRLI DEĞİL!..
O, sizin kim olduğunuzu, ancak “yaşam kalitenizdeki irtifa”ya bakarak söyleyebilir; onun için yükseklik, “seçtiğiniz kalite”nin, “yaşadığınız konfor”un, ve elbette “sahip olduğunuz ayrıcalıklar”ın yüksekliğidir!..
 
ANCAK “YÜKSEKTEKİLER” BİLİR
 
“Ona, çıkabileceğiniz yüksekleri söyleyin, size kim olduğunuzu söylesin”!..
Çünkü onun, aşağılarla da, aşağıdakilerle de işi yok!.. O sadece yüksekler için; yükseklere göre!..
 
AYRICALIKLAR
 
İşbu Mahal Listesi, Residence Eagle Projesi’ndeki konutların genel özelliklerini tarif etmektedir. Sözleşme konusu iş ile ilgili tüm imalatlar titizlikle takip edilecek, gereğinde muadili ürünlerle değiştirilebilecektir.
 
İNŞAAT TEKNİĞİ
a) Bina radye temel üzerine oturacaktır.
b) Temel yapımı esnasında doğacak kaymaların önüne geçilmesi için zemin
çivisi, shutcrete, iksa, istinat duvarı, vb. gibi yerinde gerekli tüm tedbirler alınacaktır.
c) Zemin suyunun radye seviyesi altına alınması için gerekli drenajlar yapılacak izolasyon yapılarak radye temel sudan etkilenmeyecek bir duruma getirilecektir. Bütün esaslı su yalıtımı olacaktır. Zemin oturmaları esnasında izolasyonun yırtılmaması için gerekli önlemler alınacaktır.
Ana binalarda ve diğer yapı bölümlerinde projenin öngördüğü beton sınıfları kullanılacaktır.
Dış cephede farklı tipte malzemeler kullanılacaktır. Şeffaf ve opak yüzeyler bir arada kullanılacaktır. Dış cephe tasarımına göre giydirme cephe yapılacak olan yerlerde cephe modülasyonuna uygun olarak düşeyde C profiller ankraj edilecek ve alüminyum profillerle birbirine bağlanacaktır. Kullanılacak olan profiller ÇUHADAROĞLU, ASAŞ veya FENiŞ marka olacaktır.
 
ELEKTRİK TESİSATI ve GENEL ÖZELLİKLER
a) Elektrik tesisatlarında kullanılacak olan tüm malzemeler TSE standartlarına uygun olacaktır.
b) Kat yangın ihbar butonları konacak ve merkez bağlantısı kurulacaktır.
c) Dairelerde görüntülü diyafon telefonu bulunacak ve konut girişi ile giriş holünden görüntüler buraya aktarılarak güvenlik onayı alınacaktır.
d) Daireler arasında bu telefon ile kapalı devre konuşma yapılabilecektir. Ayrıca tüm destek birimleri ile bağlantı yine bu telefondan sağlanacaktır.
e) Her daireye üç adet harici telefon hattı verilecektir.
f) Binada şifreli yayın kablo TV, uydu TV yanma da kapalı devre televizyon sistemi alt yapısı bulunacaktır. TV soketleri salon, yatak odaları ve mutfak mekanların da bulunacaktır.
g) Binada genel mekanlar da wireless internet yayını dışında katlarda internet bağlantısı bulunacak ve tüm yaşam mekanların da soketler bulunacaktır.
h) Zayıf akim sisteminde kullanılacak olan kablolar KLAS, NEXANS veya HESS 1. sınıf ürünleri olacaktır.
 
ASANSÖR
Binada ilgili yönetmeliklere uygun olarak asansör üretebilen Normal asansörler OTiS, KONE veya SCHINDLER ; yük asansörü BATUSAN marka olacaktır. Normal asansörler 8 kişi kapasiteli en az (2) iki adet olacaktır (Projedeki sayı geçerlidir). Yüksek hızlı, havalandırmalı, guvenlik alarmlı, deprem sensorlu, ses ve görüntü bağlantılı üç adet asansör hizmet verecektir. Asansörler TSE ve CE standartlarına uygun olacak ve bu uygunluk belgelendirilecektir.
 
DOĞRAMALAR
Doğramalar tasarıma uyularak istenen renge boyanacaktır, pencere doğramaları WlNSA, FIRATPEN, PiMAPEN marka olacaktır.
 
ISITMA SİSTEMİ ve KLİMA TESİSATI
Daireler ve diğer bolümler merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılacaktır. Suyun ısıtılması için doğalgazlı, yoğuşmalı , BUDERUS, VAILLANT, VIESSMANN, BAYMAK ,DEMiRDÖKÜM gibi markaların 1. sınıf merkezi kazan sisteminden yapılacak olup radyatörler (Lüks panel DEMIRDÖKÜM, BAYMAK veya ALURAD marka) kullanılacaktır. Dairelerde, genel mekanlar da ve sosyal tesislerde soğutma yapılması için klima alt tesisatı çekilecektir. Salon ve yatak odasına birer hat çekilecek olup salona yeterli btu’luk MITSUBISHI , DAIKIN, SHARP, SIEMENS markalarından birine ait A sınıfı klima takılacaktır.
 
YANGIN
Yangın tesisatı projeleri ve kullanılacak malzemeler itfaiyenin şartnamesine de uygun olacaktır. Katlarda ve ortak mahallerde gereken yerlerde yangın söndürme hortumları ve yangın dolapları kurulacaktır. Çevrede bulunan yangın hidratlari bina yangın suyu deposundan beslenecektir. Yangın anında acil durum senaryosu için bilgi verilecek paneller, acil aydınlatma, asansör, güç, jeneratör ve geçiş kontrollerini tehlike anında otomatik kitleme sistemi kurulacaktır. (Projede gerektiği takdirde yapılacaktır.) 1 adet yangın merdiveni yapılacaktır.
 
GÜVENLİK
Bahçe çevresinde güvenlik kameralın yerleştirilecek ve bina ve içi ve dişi tüm guvenlik kameraları guvenlik merkezinden takip edilecek ve kayıt altıma alınarak muayyen bir sure kayıtlar saklanacaktır. Dairelerde görüntülü diyafon telefonu bulunacak ve konut girişi ile giriş holünden görüntüler buraya aktarılarak guvenlik onayı alınacaktır.
 
OTOPARK
2. Bodrumda kapalı otopark , ayrıca açık otopark yapılacaktır. Misafir ve hizmet araçları için acık otopark kullanılabilir olacaktır.
 
DIŞ MEKANLAR
Parsel içinde bulunan yaya yolları üzerinde ağaçlandırma yapılacaktır. Bina çevresinde peyzaj ile uyumlu bahçe duvarı yapılacak ve duvar aydınlatılacaktır.
Bahçe için peyzaj projesi hazırlanacak, mimari konsepte uygun su yolları
ile zenginleştirilmiş genel peyzaj düzenlenmesi yapılacak. Sert ve yumuşak PEYZAJ elamanları ile donatılacaktır. Bina bahçesinde şelale yapılacaktır.
 
İÇ MEKANLAR
Kapı kasalın ahşap veya mdf üzeri lake olacaktır. Kanatların serenleri ahşap veya mdf üzeri lake olacaktır. Menteşeler yaprak menteşe olacaktır. Kapılarda kullanılacak olan kilit Daf veya Kale kilit olacaktır. Kapı kollan rozetli olacaktır.
 
DUVARLAR:
Antre ve Koridorlar : Duvarlar su bazı saten boya ile boyanacaktır
Odalar : Duvarlar saten alçı üzeri JOTUN veya ALLIGATOR, FiLLi BOYA marka su bazı boya ile boyanacaktır.
Mutfak : Seramik, 1. sınıf 45*45 cm, 60*60 cm veya 30*60 cm VITRA veya ÇANAKKALE marka olacaktır. Kullanılacak olan malzemenin rengine veya boyutlarıma tasarıma göre karar verilecektir.
Banyo : Banyo duvarlar mermer veya seramik ile kaplanacaktır. Seramik VITRA, ÇANAKKALE marka olacaktır. Kullanılacak olan malzemenin rengine veya boyutlarına tasarıma göre karar verilecektir.
Tuvalet : WC zemini kaymaz seramik ile kaplanacaktır. Seramik 1. sınıf ViTRA, CANAKKALE marka olacaktır. Kullanılacak olan malzemenin rengine veya boyutlarına tasarıma göre karar verilecektir.
 
TAVANLAR:
Antre ve Koridorlar : Asma tavan olacaktır. Tavanlarda KNAUF, LAF AR GE marka beyaz veya yeşil alçıpen levhalar kullanılacaktır.
Odalar : Tavan için özel tavan boyası kullanılacaktır.
Salonlar : Tavan için özel tavan boyası kullanılacaktır.
Banyo ve Tuvaletler : Tavanlar asma tavan olacaktır. Tavanlarda yeşil alçıpen levhalar kullanılacaktır.
 
DÖŞEME KAPLAMALARI
Antre ve Koridorlar : Giriş holünün zemini 1. Sınıf seramik veya granit seramik ile kaplanacaktır.
Odalar : Yatak odası zeminleri 2 veya 3 strip lamine parke ile kaplanacaktır.
Parkenin rengine tasarıma göre karar verilecektir.
Mutfak, Banyo ve Tuvaletler : Mutfak zemini doğal malzeme veya seramik ile kaplanacaktır. Banyoların zemini kaymaz mermer veya seramik ile kaplanacaktır. WC zemini kaymaz seramik ile kaplanacaktır.
 
BANYOLAR
Banyo Dolabı : Banyo dolapları özel olarak üretilecek olup gövdesi mdf-lam, kapakları lake veya akrilik olup çamaşır makinesi banyo dolabımın içinde yer alacaktır. Tezgâhları doğal granit, ahşap veya akrilik olacaktır.
Vitrifiye : Kullanılacak olan asma klozette ankastre lavabo DURAVIT, VITRA, botchi, veya Çanakkale olacaktır.
Armatürler : Kullanılacak olan armatürler ECA, ARTEMA marka olacaktır.
 
MUTFAK
Mutfak dolapları özel olarak dairelerin ihtiyaçlarıma göre tasarlanacaktır.
Mutfak dolapları DERONIDEKOR, VANUCCi, LiNEADEKOR VEYA LEGNOART marka gövde malzemesi mdf, kapak malzemesi ise doğal kaplama veya akrilik olacaktır. Çekmeceler tandembox olup tüm kapaklarda frenli menteşe kullanılacaktır.
Fırın : Mutfakta Franke, Siemens veya Bosch marka tezgah üstü fırın veya gömme fırın yer alacaktır.
Davlumbaz : Mutfakta Franke, Siemens veya Bosch marka davlumbaz yer alacaktır.
Eviye : FRANKE, BLANCO, TEKA marka eviye kullanılacaktır. Eviyeler 1,5 gözlü olacaktır. Küçük gözün altına bir adet cop Tenekesi yerleştirilecektir. Her mutfakta ocağın bulunduğu noktaya kadar İGDAŞ kurallarına uygun olarak doğalgaz çekilecektir.
 
DİĞER ÖZELLİKLER
Her kat için müstakil kat bahçesi;
2. Bodrumda sığınak; mutfak, bay-bayan WC, duş ve çöp odası
2. Bodrumda kazan dairesi; teknik oda; su deposu
1. Bodrumda 2 adet teknik oda; 2 toplantı odası; 2 kapıcı dairesi
Zemin kat girişinde lobi, 8. ve 15. katlarda teras kullanımı
 
DÜKKANLARA AİT ÖZELLİKLER
Zemin katta 6 adet mağaza
1. Bodrum katta 4 adet mağaza ve mağazalara ait 2 depo
1. Bodrumda dükkân ve mağazalara ait otopark
2. Bodrum katta dükkân ve mağazalara ait 4 adet depo

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikartal-yeni-konut-projeleriselimoglu-group-eagle-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451