ÇENGELKÖY PARK EVLERİ

Projeyi Takip Et
ÇENGELKÖY Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 159
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,4+2,5+1,5+2
Metrekare Aralığı : 80
Teslim Tarihi : 2015-12-01
Fiyat Aralığı : 1007100
SELİMOĞLU GROUPSELİMOĞLU GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
DEMİRLAND İNŞAATDEMİRLAND İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Çengelköy Park projesinin konseptini oluşturuken esin kaynağımız konumumuz oldu. Boğaz'a yüksekçe bir tepeden bakan bu alanda İstanbul'un denizi, İstanbul'un havası, İstanbul'un rüzgarı varken, burada şehrin tarihini, doğasını ve kültürünü yaşatan bir proje yapılmalıydı. 
 
Sizin için içinde yaşayabileceğiniz evlerden oluşan bir siteden fazlasını; sokakları, dükkanları ve komşularıyla bütün bir mahalle yaratmak istedik. Ve istedik ki o mahalle, hem eski İstanbul'un güzelliklerini yaşatsın hem günümüzün ihtiyaçlarına cevap versin. 
 
Çengelköy Park Evleri'nde farklı ailelerin ihtiyaçlarına uygun farklı tiplerde evlerimiz var. Mimari tasarımda bütün evlerin manzarayı görebilmesine, mahremiyetin korunmasına ve farklılıkların bir bütünlük oluşturmasına önem verdik. Tıpkı eski İstanbul'da olduğu gibi...
 
YAŞAMIN TAM ORTASINDA… İSTANBUL'UN İNCİSİ ÇENGELKÖY
 
Tarihe tanıklık etmiş İstanbul'un nadide semtlerinden birinde özel bir yaşam için karma bir proje hayata geçiyor…
 
"ÇENGELKÖYPARK" EVLERİ!
 
Yeni yaşam merkeziniz, asırlık ağaçlarını, kültürünü, doğasını, yeşilini muhafaza edebilmiş nadir semtlerden biri olan İstanbul Çengelköy'de kendinizi çok özel hissedeceğiniz bir konseptte inşaa ediliyor.
 
Boğaza nazır 65 dönümlük arazide, Türkiye'de ilk kez uygulanan farklı mimari tasarımıyla dikkat çeken 86 villa, 83 rezidans ve mini çarşı, İstanbul'un gözdesi "ÇENGELKÖYPARK"ta bir araya geldi.
 
MİMARİ İLKEMİZ
 
KOMŞULUK-HUZUR-GÜVEN
 
Çocukların sokakta güvenle ve özgürce oynayabileceği, samimi duygularla yaşatılan ve özlenen komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırabileceğiniz, semtin ve projenin sunduğu huzuru doyasıya yaşayabileceğiniz, tüm bu değerleri yeniden yaşama geçiren ve güçlendiren, daha önce hiç karşılaşmadığınız özel mimari tasarımları ile "ÇENGELKÖY"de yepyeni bir proje…
 
SOSYAL İMKANLAR
 
Villalar ve rezidans için özel sosyal imkanları ile ÇENGELKÖY PARK EVLERİ'nde açık ve kapalı spor alanları, kapalı havuzları, fitness salonları ve spa merkezleri ile rahatınız için tüm olanakları sunuyoruz.
 
Alışveriş alanları, spor merkezleri ve yeşil alanlar sayesinde stresinizi atmanız için tüm alt yapı hazırlanmaktadır. Huzur, konfor, güven, komşuluk, hedeflenen yaşam tarzının temellerini oluşturmaktadır. Gerek mimari yaklaşımda ve peyzaj öğelerinde, gerekse iç mekanlarda kullanılacak malzemelerin doğal malzemeler olmasına özellikle dikkat edilmiştir. İç mekan çözümleri, kullanıcıların kendi kimliklerini yansıtacakları fikirlere olanak sağlayacak çözümler önermektedir.
 
Projemiz, villaları, rezidans bloğu, sosyal alanları, ticari alanları, park ve spor alanlarıyla bir bütün olarak insanlara sağlayacağı huzur, konfor ve mutlulukla değer kazanacağı düşünülerek tasarlanmıştır.
 
YÜKSEKLERDEKİ HUZUR
 
ÇENGELKÖY PARK'tan boğaza ve İstanbul'un bir başka silüetine bakmanın güzelliğini yaşayacaksınız.
 
Çevre düzenlemesinden komşuluk ilişkilerine, yeşil alanlardan şelale ve göletlere, çocuk parklarından spor tesislerine, sosyal olanaklardan alışverişe kadar tüm detaylar huzur verici.
 
ALIŞVERİŞ KEYFİ…
 
Kaliteli yaşamın yanı başında alışveriş keyfini yaşatıyoruz… Rezidans bloğunun zemin katındaki mağazalar, alışveriş keyfinizi mesafeden bağımsız, zaman kaybı olmadan yaşamanız için tasarlandı. Tüm ihtiyaçlarınızı Çengelköy'ün en özel projesinde karşılayabileceksiniz.
 
KONUM
 
Çengelköy Park Evleri, Anadolu yakasında Boğaziçi İmar Alanı içinde yer alan ender arazilerden birinde konumlanıyor. 65 dönümlük arazimizin Boğaz'a bakan bir yamaçta bulunması, her iki köprüyü de (Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü) gören bir manzaraya sahip olmasını sağlıyor. Konumu nedeniyle köprülere ve çevre yollarına kolayca bağlanabileceğiniz Çengelköy Park Evleri

Bağdat Caddesi'ne 10 km

Kadıköy'e 9 km

Boğaziçi Köprüsü'ne 4 km

Beşiktaş'a 9 km

Taksim'e 12.5 km

Üsküdar'a 6 km

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 9 km

Sabiha Gökçen Havalimanı'na 32 km

Atatürk Havalimanı'na 27.5 km
 mesafede.

Dış Resimler

İç Resimler

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiuskudar-cengelkoyyeni-konut-projeleriselimoglu-group-demirland-insaat-cengelkoy-park-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451