BROOKLYN PARK

Projeyi Takip Et
FİKİRTEPE Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 732
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 55
Teslim Tarihi : 2017-01-01
Fiyat Aralığı : 405000
SELİMOĞLU GROUPSELİMOĞLU GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
PANA YAPIPANA YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Selimoğlu Group ve Pana Yapı ortaklığında hayata geçirilen Brooklyn Park projesi Fikirtepe'nin en gözde noktasında yükseliyor. Proje, E5 VE TEM otoyollarının hemen yanında, iki metro istasyonu, metrobüs ve Marmaray bağlantısı ile 2016 yılında açılacak olan Avrasya Oto Tüneli'nin hemen girişinde konumlanıyor. 140 bin kişinin yaşayacağı, 60 bin kişinin çalışacağı modern bir kente dönüşecek Yeni Fikirtepe'de, Brooklyn Park mimarisi ve donatılarıyla bölgenin merkezini oluşturacak. 
 
Fikirtepe’nin yenilenmesinde sembol niteliğinde konumlanan Brooklyn Park’ta ön talep toplanmaya başladı. Selimoğlu Group ve Pana Yapı ortaklığında ‘Yeni Fikirtepe’de hayata geçirilen projeye şimdiden yoğun talep geliyor.  Yeni Fikirtepe’nin sembol projesi Brooklyn Park’ta lansman öncesinde ön talep toplam süreci başladı. Brooklyn Park’tan daire sahibi olmak isteyenler, 1 Mayıs – 10 Mayıs arasında avantajlı fiyatlardan yararlanarak, projenin internet sitesinden ön talepte bulunabilecekler. Uzun zamandır merakla beklenen Brooklyn Park’ın lansmanı ise 14 Mayıs günü yapılacak.
 
BROOKLYN’DE OTURUN İSTANBUL’U YAŞAYIN!
Brooklyn’i Anadolu Yakası’na taşıyoruz! Geleceğin İstanbul’unu bugünden tasarlayan Brooklyn Park, Anadolu Yakası’nın yeni merkezi Yeni Fikirtepe’de yükseliyor! 
Sınırlı sayıda daire için ön talep fiyat avantajları 1-10 Mayıs tarihleri arasında, ilk olmanın ayrıcalıklarıyla..
 
İSTANBUL’DA TÜM YOLLAR BROOKLYN’E ÇIKAR!
İstanbul’un iki ana aksı olan E-5 ve TEM otoyollarının yanı başında yer alan Yeni Fikirtepe’ye ulaşmak için pek çok alternatifiniz var. Hemen yanında bulunan iki metro istasyonuyla, Metrobüs ve Marmaray bağlantısıyla, deniz ulaşımına yakınlığıyla, 2016 yılında hizmete girecek Avrasya Oto Tüneli’nin girişinde bulunan lokasyonuyla size benzersiz bir ulaşım kolaylığı sunuyor.
 
Projede metrekare birim fiyatları 5 bin 500 liradan başlıyor ve 8 bin liraya kadar yükseliyor. Proje'nin lansmanı 14 Mayıs günü yapılacak.

Dış Resimler

BROOKLYN PARK İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikadikoy-fikirtepeyeni-konut-projeleriselimoglu-group-pana-yapi-brooklyn-park): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451