Sarphan Finans Park'ta Finale Az Kaldı!

İstanbul Finans Merkezi'nin İlk Projesi Sarphan Finans Park'ta Finale Az Kaldı!
Sarphan Finans Park'ta Finale Az Kaldı!

Türkiye'nin ve Dünya’nın gözbebeği olan; Merkez Bankası, Halk Bankası, Vakıflar Bankası, Ziraat Bankası, SPK,BDDK  gibi kurumların genel merkezlerinin yanı sıra özel sektör yatırımlarını da bünyesinde barındıracak olan Finans Merkezinin inşaatlarının başlaması ile Finans Merkezinin tam kalbinde yer alan ve ilk proje olan Sarphan Finans Park değerine değer katıyor.

Ataşehir'de kurulan Türkiye'nin finans başkentinin tam kalbinde yer alan, uluslararası mimari ödüllü Sarphan Finans Park projesini TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Planlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa eden ve iş dünyasına dev fırsatların kapısını açan Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar  ‘’Finans Merkezinin 50 bin kişiye istihdam sağlayacağını ve Sarphan Finans Park olarak  böylesine muazzam bir projenin tam kalbinde yer almanın büyük bir ayrıcalık olduğunu’’ dile getirdi. Türkiye’de vitrin niteliği taşıyacak olan Finans merkezinin ilk projesi olan Sarphan Finans Park’ın son fırsatlarının kaçırılmaması gerektiğine vurgu yaptı.

Yüksek Kazanç Kaynağı, Sağlam Yatırım

İstanbul Finans Merkezi'nin (İFM) tam kalbinde yer alan ve yatırımcılar ile işini geliştirmek isteyen sektörel çevrelere sunduğu potansiyel avantajlarının yanı sıra rekor prim kazandıran Sarphan Finans Park, İstanbul'un prim rekortmeni iş ve yaşam merkezlerinin başında geliyor. İstanbul Finans Merkezi  bölgede iş kurmak, geliştirmek ya da yatırım yapmak isteyen çevrelere benzersiz avantajlar sunuyor. Finans merkezi bulunduğu coğrafi konum ve hızlı gelişen ülke ekonomisi nedeniyle İstanbul, dünya finans piyasalarının kalbinin attığı yeni merkez olarak görülüyor.  Sarphan Finans Park, projesinin içinde yer alan rezidansları, ofisleri, dükkanları ile ilklere imza atan ultra modern yaşam ve iş merkezi olarak yüksek kazanç ve sağlam yatırım fırsatlarını sunuyor.

Sarp Group - 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren Sarp Group, Türkiye'nin bir çok şehrinde hayata geçirdiği başarılı projelerle adından söz ettirmiş, güvenilir çözüm ortaklarıyla beraber hareket ederek sektörde kalite ve güvenin temsilcilerinden biri olma konumuna ulaşmıştır. 2005 yılında Yeni Sarp İnşaat'ı bünyesine katarak faaliyetlerine hız kazandıran grup, çok kısa bir zaman diliminde birçok büyük başarıya imza atmıştır. Başta insan faktörü olmak üzere teknolojiyi ve kaliteyi göz önünde bulunduran Sarp Group, günümüzde Türkiye'nin öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.


Paylaş:

HABERLER