SARPHAN FİNANS PARK

SARP GROUPSARP GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Anadolu yakasının merkezinde ayrıcalıklarla dolu, lüks bir yaşam...
Ümraniye’de Yükselen Değer
 
Sarphan Finans Park Rezidans, gökyüzüne uzanan 50 katı ile girişten itibaren insanı büyüleyen tasarımı ve kat bahçeleriyle sizi hayallerinizle buluşturuyor. Her türlü ihtiyaca cevap veren, ince bir zevkle tasarlanmış 3+1, 2+1, 1+1 ve stüdyo tipi daireler ve ayrıcalıklarıyla arzu eden herkese modern, konforlu ve seçkin bir yaşam alanı sunuyor…
 
Kendinizi özel hissetmeniz için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Sarphan Finans Park Rezidans’ta, zemin katta bulunan lobide keyifli vakitler geçirebilir, resepsiyonda hazır bulunacak görevlilerin güler yüzlü hizmetinin tadına varabilirsiniz.
 
Merkezi ısıtma sistemi sayesinde soğuk kış günlerinde sıcacık evinizde oturacak, merkezi soğutma sistemi sayesinde de sıcak yaz günlerinden korkmayacaksınız.
Bodrum katında bulunan, her dairenin kendisine ait özel depo alanını dilediğiniz gibi değerlendirebileceksiniz. Kapalı devre iletişim sistemi ile istediğiniz zaman başka daire veya dükkandakilerle iletişime geçebilecek, ses yalıtımı sayesinde de evinizde huzurla oturabileceksiniz. Rezidansta kurulacak yangın yönetmeliğine uygun sprinkler yangın söndürme sistemi de sizin can ve mal güvenliğiniz için hazır bulunacak.
Aradığınız her şey Sarphan Finans Park Rezidans’ta…
 
Mutluluğun ve huzurun adresi Sarphan Finans Park Rezidans’ta sevdiklerinizle beraber yeşilin hakimiyetindeki sosyal alanların keyfini sürebilirsiniz. Sıra dükkanlarda her türlü alışveriş ihtiyacınızı karşılayabilir, Rezidans Cafe’de keyifli sohbetler edebilir, çardakta oturup temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Kapalı ve açık seçenekleriyle rezidansa ait havuzlar, serinlemek istediğinizde uğrayacağınız ilk yer olacakken, tenis kortu, basketbol sahası ve fitness salonu sayesinde de tüm spor ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.
 
Küçük dostlarımız da burayı çok sevecek. Onlar için özel olarak tasarlanmış çocuk kulübü ve oyun parkında gönüllerince eğlenerek neşelerine neşe katacaklar.
 
Siz ve misafirleriniz için tasarlanmış beş katlı yer altı otoparkının geniş kapasitesi sayesinde, şehir trafiğinin stresiyle park yeri arama derdi tarihe karışacak.
 
Sunduğu imkanlarla siz ve aileniz için aradığınız her şeyi en konforlu, en rahat ve en seçkin şekilde bulacağınız Sarphan Finans Park Rezidans, masalsı bir yaşamın kapılarını sizler için açıyor...
 
REZİDANS GENEL BİLGİLER
Toplam 54 kat
Lobi, resepsiyon, dükkanlar ve sosyal donatı alanları
Rezidans Hizmetleri
Kapalı ve / veya açık havuz
10 kat otopark
Her daire için bodrum katlarda depo alanı
Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi
Yangın yönetmeliğine göre sprinkler yangın söndürme sistemi
Daireler arasında ve daireler ile dükkanlar arasında kapalı devre iletişim
Ses ve ısı yalıtımı

İç Resimler

SARPHAN FİNANS PARK İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiumraniye-yeni-konut-projelerisarp-group-sarphan-finans-park): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451