MEYDAN EVLERİ

Projeyi Takip Et
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan caddesi Şiir sokak no:40 Ümraniye / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 116
Konut Seçenekleri : 1+1 2+1 3+1 ve 4+1
Metrekare Aralığı : 44 - 170 m2
Teslim Tarihi : Ocak 2020
ARTER İNŞAATARTER İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Hem yatırım hem de oturum amacıyla alıcısına avantaj sağlayacak olan projedeki konutların kira getirisinin ise 2 bin TL’den başlaması öngörülüyor. Resmi teslim tarihinin Ocak 2020 olarak belirlenen projenin tamamlanmasının ardından alıcısına %30 prim sağlaması bekleniyor. Projeyi Mayıs 2019’da erken teslim edebilmek için şantiye iş programında çalışmalar yürütülmektedir.


Avantajlı lokasyonu ile dikkat çeken Meydan Evleri Projesi Meydan AVM, Buyaka AVM ve İKEA AVM ile komşu noktada Casper Plaza’nın ise tam karşısında hayata geçiriliyor. Meydan Evleri Projesi 3 bin 500 metre karelik arsa üzerinde kuruluyor. Meydan Evleri Projesinde 1+1 daireler 44 metrekare 2+1 daireler 125 metrekare 3+1 daireler 148 metrekare 4+1 daireler ise 170 metrekare olarak dizayn ediliyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen Meydan Evleri konum itibari ile Üsküdar-Çekmeköy Metro hattına, Kültürel ve sosyal alanlar ile İş merkezlerine olan yakınlığıyla ön plana çıkıyor.


Projede ki blokların zemin katların da sosyal donatı olarak alanlar tasarlanmıştır. Bu sosyal alanlar içerisinde Site Cafe, Kütüphane ve Fitness Gym faaliyet alanları da yer alıyor. Yaklaşık 2500 m2 peyzaj edilen bahçe alanında ise çocuk yüzme havuzu, oturma, dinlenme grupları ve çocuk oyun köşesi bulunacaktır. Meydan Evleri projesinde her daireye özel kapalı otopark kullanım ve kameralı güvenlik imkânı bulunuyor. Projede yaşam başladıktan sonra güvenlik ve İdari işleri, site yönetimi tarafından yürütülecektir.

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutmeydan-evleri-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451