Sarphan Finans Park’tan Sevgililer Gününe Özel Fırsat

İstanbul Finans Merkezinin tam kalbinde bulunan modern yaşam ve iş merkezi Sarphan Finans Park, 14 Şubat Sevgililer günü içinde geçerli olacak özel bir kampanya sunuyor.
Sarphan Finans Park’tan Sevgililer Gününe Özel Fırsat

14 Şubat’ta Sarphan Finans Park’ın web sitesinden başvuran her çifte %10 indirim imkanı sunulacak; ayrıca satış ofisine gelen her çifti ikinci bir sürpriz bekliyor.

Her Geçen Gün Pirim Yapan Emsalsiz Proje’de Kaçırılmayacak Fırsat!

Sarp Group'un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park çok özel bir kampanya sunuyor. Aşklarını bir yuva ile taçlandırmak ve  gelecekleri için yatırım yapmak isteyen çiftlere rezidans daireler ve ofislerde geçerli olacak sevgililer gününe özel bir kampanya düzenliyor. 14 Şubat’ta tüm gün geçerli olacak Sarphan Finans Park’ın www.sarphanfinanspark.com web sitesinden, iletişim formunu dolduran her çifte satış fiyatı üzerinden %10 indirim imkanı ve satış ofisini ziyaret eden çiftlere de artı olarak özel bir sürpriz imkanı sunuyor.

Sevgiliye Bir Yatırımla ‘’Senin Değerin Hiç Değişmez’’ Demenin Bir Başka Yolu

Saprhan Finans Park yeni reklam filminde kullandığı ‘’Değer Dengeleri Değişse de Senin Değerin Hiç Değişmez’’ diyaloğunu sevgililer gününe taşıyor. 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi’nde ‘’Avrupa’nın En Prestijli Projesi’’, 2011 Aralık ayında ise Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde “Dünyanın Bir Numaralı Gayrimenkul Projesi” ilan edilen Sarphan Finans Park, İstanbul Finans Merkezi'nde 14 Şubat’a özel kampanya ile tekrar gündemde. Sarphan Finans Park Rezidans, büyüleyici tasarımı ile sıcak bir yuva imkanı ve iş hayatını kolaylaştıran, değeri hiç azalmayan bir yatırım imkanı sağlayan ofisleri ile kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.


Paylaş:

HABERLER