Şehr-i Kınaş'ta 85 bin TL'ye! Yüzde 1 peşinatla!

Kınaş Yapı tarafından yapılan Şehr-i Kınaş projesinde ev fiyatları 85 bin lira ile 134 bin 699 lira arasında değişiyor. Projede yüzde 1 peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuluyor
Şehr-i Kınaş'ta 85 bin TL'ye! Yüzde 1 peşinatla!

Kayseri Talas bölgesi Mevlana Mahallesi'nde inşa edilen Şehr-i Kınaş projesi iki blokta toplam 120 adet 134 metrekarelik 3+1 daireden oluşuyor. 2013 yılının Ekim ayında konut teslimleri yapılacak olan Şehr-i Kınaş projesinde 21 aya kadar vade yapılıyor.
Kınaş Yapı'nın başlatmış olduğu Kış Güneşi kampanyasına göre; Şehr-i Kınaş projesinde peşin alımlarda yüzde 6,6 oranında indirim yapılıyor. Yüzde 1 peşinatla ev sahibi olma imkanı sunan Şehr-i Kınaş projesinde yüzde 1 peşinatla 21 aya kadar taksit yapılıyor. Ayrıca alınan konut tutarının yüzde 1'i kadar Forum Kayseri’de ücretsiz alış veriş imkânı veren banka kartı hediye ediliyor. Bu kart ile Forum Kayseri’deki anlaşmalı banka pos cihazı bulunan mağazalarda doyasıya alış-veriş yapılabiliyor.
 
Takas olarak alınan daire Kınaş'tan alınan dairenin fiyatının maksimum yüzde 30'u kadar olacak. Müşteriye kendisine ait dairesini satması için 5 ay süre tanınıyor. Anlaşmalı gayrimenkul firması olan Profil Gayrimenkul bu konuda yardımcı olacak.

Kayseri Şehri Kınaş'ta spor alanları, otopark, güvenlik hizmetleri mevcut olacak.


Paylaş:

HABERLER