ŞEHR-İ KINAŞ

KINAŞ İNŞAATKINAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Büyük başarılara imza atıp son etabını 2009 yılında teslim etmiş olduğumuz Anaşehir Kooperatifinin arefesinde firmamıza gelen yoğun kooperatif taleplerini kooperatif sistemindeki daire fiyatının belli olmaması, teslim tarihlerindeki belirsizlikler gibi düzensizlikler nedeniyle alternatif ve daha iyi bir sistem oluşturana kadar ertelemiştik.
Kınaş Yapı Endüstrisi A.Ş. olarak her kesimden ve her gelir grubundan insana konut üretmek amacımıza uygun olarak; Kooperatif sisteminin tüm avantajlarını kullanan ve fakat dezavantajlarını bertaraf eden Şehr-i Kınaş Projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız. 
.
Birinci etapta Talas bölgesi Mevlana Mahallesinde hayata geçen Şehr-i Kınaş Projemiz iki blokta toplam 120 adet 134 m2 3+1 dairelerden oluşmaktadır.
 
Yıllardır konut piyasasında karşılığını pek de bulamayan altı boş bir slogan olarak günümüze ulaşan “Kira öder gibi daire sahibi olmak” terimi Şehr-i Kınaş Projesi ile birlikte nihayet anlam kazanıyor.
 
Ev sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı…
 
KINAŞ İnşaat bu projede bulunan planlar ve detaylar üzerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Burada yer alan detay ve donanımlar yalnızca tanıtım ve görsel amaçlı olup, her türlü çizim, fotoğraf ve projeler, inşaa edilecek yapı için yanlızca bir tasarımdan ibarettir. Satın alacağınız konutun tatbikat projesi, bu yapı için alınmış inşaat ruhsatının ekindeki ilgili dairece onaylanmış projedir. İş bu tanıtım materyallerinde bağımsız bölümü ile ilgili yer alan birim ve ölçüler, net ölçüler olmayıp belirtilen bu ölçüler kat sahanlıkları, merdiven dairesi, asansör mahalleri alanlarından bağımsız bölüme isabet eden pay da ilave edilmiş olup, yanlızca o bağımsız bölüme ait bir ölçü değildir. KINAŞ İnşaat sorumluluğu yazılı talimatlarınıza ve sözleşme eki teknik şartnamenize göre konutun imalatını yapmakla sınırlıdır.

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomkayseritalas-yeni-konut-projelerikinas-insaat-sehr-i-kinas): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451